Gündem

Zamalek’ten Mohamed mesajı

Zamalek başkan yardımcısı Mohammed El-Etreby, Mostafa Mohamed’e şunları söyledi: “Mohamed’e kapımız açık, geri dönebilir.” ifadeleri kullandı.

Galatasaray, Mısırlı futbolcu Mostafa Mohamed’i satın alma hakkı ile kiraladı. Geldiğinde performansıyla taraftarları heyecanlandıran genç oyuncu, bugünlerde sarı-kırmızılı oyunculardan pek performans alamıyor.

Zamalek başkan yardımcısı Mohammed El-Etreby, OnTime Sport TV’ye verdiği demeçte.

El-Etreby, Galatasaray’da kiralık olan ve henüz satın alma opsiyonu olmayan Mostafa Mohamed’in dönüşünü dört gözle beklediklerini söyledi.

Henüz bir ödeme yapılmadığını kaydeden yönetmen, şunları kaydetti: “Zamalek Mohamed ile Mısır Ligi’ni kazandı ve takımın en önemli parçalarından biriydi. Galatasaray 31 Aralık’a kadar seçimi aktif etmezse Zamalek’e dönecek.” dedi.

Zamalek'ten Mohamed mesajı #1

“KAPIMIZ MUHAMMED’E AÇIK”

El-Etreby, Galatasaray’ın ödeme yapmaması halinde oyuncuyu takıma dahil etmek istediklerini belirtti. “Galatasaray oyuncuyu istiyorsa Aralık ayı sonuna kadar ödemeleri ve bize belgeleri göndermeleri gerekiyor. Aksi takdirde Mohamed’e kapımız çok açık, geri dönebilir.” ifadeleri kullandı.

Onu 2 milyon dolara 1.5 yıllığına kiralayan Galatasaray, Mısırlı oyuncunun ifadesini almak için 4 milyon dolar daha ödemek zorunda kaldı.

Zamalek # 2'den Muhammed mesajı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu