Gündem

Yasak Elma 125. bölüm fragmanı: İş ciddiye bindi, Ömer’in ailesi Kumru’yu görmeye geliyor!

Fox Forbidden Apple serisinin 125. fragmanı yayınlandı. Fragmanda Yıldız, Ömer’le evlendiğinde Kumru’ya inanacağını söylerken hastanın yatağında beliren Sami Bey merak uyandırdı.

Yasak Elma 125. Bölüm Fragmanı: İş ciddiyetle yapılıyor, Ömer'in ailesi Kumru'yu görmeye geliyor!

Elif Turgay ve Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği, senaryosunu Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün yazdığı FOX TV rekortmeni dizisi Yasak Elma, beşinci sezonuyla nefes kesici.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer aldığı Medyapım’dan Yasak Elma, 13 Aralık Pazartesi günü 124. bölümüyle ekranlara geldi.

Pazartesi gecelerine damgasını vuran dizi son bölümüyle nefesleri kesiyor. Dizinin son bölümünün ardından 20 Aralık Pazartesi günü ekrana gelecek olan 125. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda; Çağatay, Kumru’ya Ömer’i kardeşi gibi gördüğünü ve arkasından hiçbir şey yapmayacağını söylerken Yıldız, Kumru’dan şüphelenir.

Koumrou’ya gerçeği bildiğini söyleyen Yıldız, Ona ancak Ömer ile evlenirse inanacağını söyler. Ömer’in ailesi Kumru’yu görmeye geldiğinde işler ciddileşir.

Öte yandan Sami Bey, kalamar oyununu andıran bir sahne ile hastanın yatağında belirirken, bazı izleyiciler Sami Bey’in Kumro’nun babası Doğan’ın düşmanı olduğunu söyledi. İşte Yasak Elma 125. bölüm fragmanı…

Yasak Elma 125. VİDEO bölüm fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu