Magazin

Tuğba Ekinci’den Serdar Ortaç’ı eleştirdi

Tuğba Ekinci, her zaman mutsuz olduğunu söyleyen meslektaşı Serdar Ortaç’ı hedef aldı.

Tuğba Ekinci, Serdar Ortaç'ı eleştirdi

Mekanda Beşiktaşlı taraftarları kızdıracak ifadeler kullanan ve daha sonra sarhoş olduğu için özür dileyen Serdar Ortaç’ın konserleri iptal edildi. Tuğba Ekinci ise ünlü şarkıcının devam eden sefalet durumunu aşırı bulduğunu söyledi.

Bu sabah “Müge ve Gülşen ile 2. Sayfa” programına davet edilen Tuğba Ekinci, Serdar Ortaç’ın devam eden sefaletini eleştirdi.

“HİÇ ALKOL KULLANMADIM”

Ekinci, “Değerli sanatçılarımızdan birinin kendine bakması lazım. Hiç alkol kullanmadım. Herkes çok içtiğimi düşünür ama ben alkol kullanmam. Serdar sağlıklı olsa bile kadınlar ondan uzak dururdu.

Son ayrılığında hastalık nedeniyle bittiğini söyledi ki bu hiç hoş değil. İrlandalı biri için Serdar, Brad Pitt. Serdar o kadar da mutsuz değildi.

“CAM ÖNÜNDE İSTEYEN İNSANLAR GİBİ”

Bu durumları gördükçe gülüyorum. Bilirsiniz caminin önünde “Abi abla, mendil al” derler, tıpkı onun gibi. bence abartıyor. Yıldız duruşu için hoş değil. Bahçedekilere benziyorlardı dedi.

Adana Demirspor’un üç farklı mağlubiyetle aldığı ve Beşiktaş ile 3-3 berabere kaldığı maçın ardından çıktığı stadda Adana seyircisini tebrik eden Serdar Ortaç, siyah beyazlı kulüp için argo ifadeler kullandı. Tepkilerin ardından sosyal medyadan özür dileyen ünlü sanatçı, yeni bir özür diledi.

Tuğba Ekinci'den Serdar Ortaç'ı Eleştiren #1Tuğba Ekinci'den Serdar Ortaç'ı Eleştiren 2.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu