Gündem

Tesla çarpmış gibi numara yapan adam yakalandı

Tesla’ya ait bir aracın çarptığını iddia eden adamın polis soruşturması sonucunda kasıtlı olarak aracın altına düştüğü ortaya çıktı.

Adam Tesla tarafından vurulmuş numarası yaparken yakalandı

Elon Musk’ın sahibi olduğu elektrikli otomobillerin üreticisi Tesla, zaman zaman çeşitli kazalarla haberimize konu oluyor.

Aslında, son haftalarda, ABD’li denetçiler 2016’dan beri, 10 ölüm Buna neden olan 30 Tesla kazasıyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bu sefer Tesla, şoförü olmasına rağmen bir kazaya karıştı. bir kaza nedeniyle Çıktı. ABD’de yaşanan olayda bir adam, ters giden bir Tesla otomobilinin kendisine çarptığını ve yere düştüğünü iddia etti.

POLİSE ŞİKAYET

Yakındaki benzin istasyonuna giden 47 yaşındaki adam, elektrikli aracın çarptığını ve yaralandığını söyledi. Bacağını ve boynunu yaraladığını ve şikayette bulunduğunu söyledi.

GERÇEĞİ KAYDEDİLEN APKALİPTİK

Adamın polise ihbarının ardından ekipler, söz konusu Tesla aracının sürücüsünü takibe aldı. Polis, sürücüyü bulduktan sonra aracın kamera materyalini inceledi ve gerçek ortaya çıktı.

Tesla’ya çarpmış gibi yapan adam -VİDEO

TESLA

aracınız kamera kayıtları Polisi inceleyen polisler, söz konusu kişinin kasten aracın önüne düştüğünü gördü.

Yukarıda yayınlanan videoda Bates isimli adam kasıtlı olarak Tesla’nın arkasına uçtu ve daha sonra Ayağını havada tutarak rol yapıyor gibi görünüyor.

Görünüşe göre Tesla kazalarındaki son artıştan sonra, şirketten tazminat isteyen bu tür birçok dolandırıcı var. Ancak arabaları çevreleyen kameralar sayesinde Tesla, kolay kolay kandırılabilecek bir şirket değil.

dedi Tesla

dedi Tesla

dedi Tesla

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu