Teknoloji

Telegram’dan WhatsApp’a gönderme: Hangi yıldayız

Telegram kısa süre önce sohbet geçmişini iOS’tan Android’e taşıma yeteneği getirdiği için WhatsApp ile alay etti. Telegram, WhatsApp’a “Hangi yıldayız?” diye sordu. dedi.

Telegram'dan WhatsApp'a Gönder: Hangi yıldayız

Dünya çapında yaklaşık 1,6 milyar kullanıcıyla anında mesajlaşma Naber, kısa süre önce telefon değiştiren kişiler için çok işlevsel olan Android ve iOS arasında konuşma aktarma özelliğini duyurdu.

Duyurulan özellik ile telefon değiştiren kişilerin sohbet geçmişlerini bir işletim sisteminden diğerine aktarabilecekleri belirtildi. Aktarılabilen içerik sesli mesajları, fotoğrafları ve videoları içerir.

TELEGRAMDAN CEVAP YOK

Telegram, WhatsApp’a yanıt vererek bu özelliği Twitter’dan duyurdu. Uzun süredir bu özelliği kullanıcılarına sunan Rusya merkezli mesajlaşma platformu, şimdi de WhatsApp’ı sunuyor. “Hangi yıldayız” yazılı bir fotoğraf gönderdi.

telgraf whatsapp

DAHA ÖNCE GÖNDERİLDİ

WhatsApp’ın geçtiğimiz aylarda kullanıcı verilerini Facebook ile paylaşacağını açıklaması birçok tepkiye neden oldu ve kullanıcılar başka mesajlaşma platformlarına geçiş yaptı.

Resmi Twitter hesabından bir gönderi paylaşan Rus şirketi. Telgraf, Cenazelerde dans ettikleri ve tabut taşıdıkları için fenomen olan tabut dansçılarını paylaştı ve tabuta WhatsApp’ın yeni sözleşmesini koydu.

telgraf whatsapp

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu