Spor

Sinan Gümüş: İhtiyaç halinde hazırım

Fenerbahçe’de takımdan ihraç edilen Sinan Gümüş, Instagram’dan yaptığı paylaşımda “gerçekleri” anlattı.

Sinan Gümüş: Gerekirse hazırım

Fenerbahçe kadrosunda yer almayan ancak transfer döneminde bir kulüple anlaşamayan Sinan Gümüş, sosyal medyadan açıklama yaptı.

İşte Sinan’ın sözleri…

Sinan Gümüş: İhtiyacım olduğunda hazırım #1

“TÜM SORUMLULUK BENİM”

Sevgili Fenerbahçe taraftarları! Son zamanlarda hakkımda çok fazla haber var, “bilgi” başlığıyla söylentiler dolaşıyor. Ama ben sadece gerçekleri sizinle paylaşmak istiyorum…

Fenerbahçe’ye geldiğimde hiçbir zaman kamuoyuna açıklanmayan büyük fedakarlıklar yaptım ve pişman değilim. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp seni istiyorsa fedakarlık yapmalısın. Bu fedakarlığı hem maddi hem de manevi olarak sonuna kadar yaptım.

Sinan Gümüş’ün kamuoyuna açıkladığı profil doğru olsaydı, onun anlatmaya çalıştığı gibi sadece maddeye öncelik veren biri olsaydım, Cenova’da bana sunulan son derece cazip koşulları bir kenara bırakıp hayatıma orada devam etmezdim. .

“HER ZAMAN FORMUMUZU DOĞRU VERMEYE ÇALIŞTIM”

Her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama kulübümün birkaç hafta önce aldığı karara saygı duymaktan başka seçeneğim yoktu.

Son zamanlarda birçok kulüp benimle ilgileniyor. Her futbolcu gibi ben de gideceğim kulüp için özgür irademi kullanmak istedim. Tek istediğim herkesin mutlu olacağı ve kariyerime devam edebileceğim bir çözümdü. Benimle ilgilenen kulüplerin çoğuna karşı olumlu bir tavrım olmasına rağmen ne yazık ki transferi gerçekleşmedi ve kesinlikle benim taleplerim sebep olmadı.

Sinan Gümüş: 2 numaraya ihtiyacım olursa hazırım

Kendimi hiçbir zaman Fenerbahçe’den büyük görmedim ve Fenerbahçe’de olmaktan her zaman gurur duydum. Yine de profesyonel bir futbolcu olarak çalışmaya devam edeceğimi ve ihtiyaç halinde kendimi hizmete hazır tutacağımı tüm kalbimle bilmenizi isterim. Saygılarımla, Sinan.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu