Magazin

Simge Sağın mezun oldu

40 yaşındaki şarkıcı Simge Sağın, İstanbul Teknik Üniversitesi şan eğitimi bölümünden mezun oldu ve diplomasını aldı.

Simge Sağın mezun oldu

40 yaşındaki ünlü pop şarkıcısı Simge Sağın, ara verdiği üniversite eğitimini tamamladı. Geçen yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Şan Eğitimi Bölümü’nde eğitimine devam etme kararı alan şarkıcı, dün gerçekleşen mezuniyet törenine son noktayı koydu.

“MUTLUYUM”

sembol, “Kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Artık konservatuar mezunuyum” duygularını dile getirdi. Pandemi döneminin kendisine faydalı olduğunu ve 15 yıl önce tamamlayamadığı konservatuara geri döndüğünü belirten şarkıcı, mezun olmak için çok çalıştığını da söyledi.

“BİTİRİLMEMİŞ”

Simge de “Bu fotoğraf benim için çok değerli. Size özellikle genç kızlara çok önemli bir mesajım var! Okuyun, çalışın, kendi ayaklarınız üzerinde durmayı öğrenin! O zaman kimseye boyun eğmek zorunda kalmazsınız. Aradan 15 yıl geçti. okuldan ayrıldım… değerli bir konuydu… ama burada en büyük teşekkür hocam emel şenocak’a ve tabi ki tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma… en önemlisi “Türkiye’deki üniversiteler yeter… Beni ne güzel ağırladınız. Sizi seviyorum! Hepinize güzel bir gelecek ve hayat diliyorum.” ifadeleri kullandı.

İkon, kep töreninin ardından konser vererek sınıf arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşadı.

Simge Sağın 1. mezun olduSimge Sağın 2. mezun oldu

Icon Saggin 3. mezun oldu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu