Magazin

Şeyma Subaşı’nın 1,5 milyonluk kolyesi

Önceki gün sevgilisi Muhammed Alsaloussi ile yemeğe çıkan Νέοeyma Subaşı’nın yeni takıları dikkat çekti. Subaşı 160 bin dolarlık lüks marka kolyeyle poz verdi.

Şeyma Subaşı'ndan 1.5 milyonluk kolye

Geçtiğimiz Temmuz ayında erkek arkadaşı Muhammed Alsaloussi (36) ile barıştığını açıklayan Şeyma Subaşı (31), önceki gün erkek arkadaşıyla Miami’de bir restoranda yemek yedi.

Subaşı, eğlenceli geceden yeni fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaştı.

1.5 MİLYON KOLYE

Lüks harcamalarıyla tanınan Subaşı’nın yeni takıları da dikkat çekti.

Muhammed Alsaloussi’nin düğünü için hazırlanan Subaşı’nın yeni kolyesinin 160 bin dolar (yaklaşık 1 milyon 450 bin TL) değerinde olduğu öğrenildi.

Ünlü ismin yer aldığı kolyenin kız arkadaşından hediye olduğu söyleniyor.

1.5 Milyon Kolye Maeyma Subaşı # 1

“TEK TIKLA GELEBİLİRSİNİZ”

Haziran ayında Mohamed Alsalusi’den evlilik teklifi alan Subashi, yüzüğünü taktı. “Kendimi elmas gibi hissediyorum” Subaşı’nın solitairesinin 801 bin 540 TL olduğunu iddia etti.

Haberin ardından Subaşı konuyla ilgili açıklama yaptı.

Subaşı, “Biliyorum, cevap vermek zorunda değilim arkadaşlar ama her şeyi bildiğini sanan basın bu açıklamayı hak ediyor. Ve bu açıklamayı çok iyi duygularla yapacağım. “Yüzüğün fiyatını dolar olarak yazsaydın, bir tık ötede olabilirdi.” konuşmuştu.

Kolye 1.5 Milyon Maeyma Subaşı # 2

“DOĞRU NUMARASI BULMAYA ÇALIŞIN”

Yüzüğünün bir Amerikan kuyumcu firması tarafından satın alındığını bildiren Subaşı, tektaşın iddia ettiği gibi 800 bin lira olmadığını söyledi.

Sübeyma Subaşı, “Hadi, şimdi doğru numarayı bulmaya çalış ve onu yaz. Ah üzgünüm, ayrıca ne kadar temiz olduğundan ve kaç karat olduğundan emin olun! Sen daha iyi biliyorsun sonuçta benim hakkımda her şeyi biliyorsun… Haydi yeni numara bekliyorum”. dedi.

Subeyma Subaşı da “Hayatımın zirvesini yaşıyorum, her anlamda…” kelimeleri kullanmıştı.

Kolye 1.5 Milyon Maeyma Subaşı #3

Kolye 1.5 Milyon Maeyma Subaşı #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu