Gündem

Sarıyer’de köpeklerin kovaladığı çocuğun kolu kırıldı

Sabah namazına gitmek için camiye giderken köpeklerin kovaladığı 14 yaşındaki çocuk düşüp kolunu kırdı. Kovalamaca anları kameraya kaydedildi.

Sokak köpeklerinin davranışları nedeniyle bazı durumlarda üzücü ölüm haberi alınırken, çoğu zaman saldırgan bir çaba içinde oldukları görülüyor.

Köpek saldırılarında özellikle küçük çocuklarda sık sık yaralanmalar meydana gelir.

SAVAH’IN DUASI İÇİN CAMİYE GİTMEK İSTEDİ

1 Eylül günü saat 05.30 sıralarında İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Maden semtindeki camide 14 yaşındaki Arda Suna ve bir arkadaşım sabah namazını kılmak istedi.

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun eli 1 numara kırıldı

KÖPEK MÜCADELE

Namaz kılmak için evden çıkan iki çocuk, sokakta yürürken kendilerine doğru koşan sokak köpeklerini görünce panikle koşmaya başladı. Yokuş aşağı koşarken terlikleri sıkışan Arda Suna, yere düşüp yuvarlandı.

Sarıyer’de köpekler tarafından kovalanan çocuğun eli kırıldı VİDEO

ÇIKARKEN KOLU KIRMA

Kalkıp yaya olarak evine giden Arda Suna, annesi tarafından hastaneye kaldırıldı. Kırık olduğu tespit edilen çocuğun eli alçıya alındı.

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun 2 eli kırıldı

“ÇOCUKLARIMIZ OKULA GİTMİYOR, ÇALIŞMIYORUZ”

Kolu kırılan Arda Suna’nın annesi Simbel Suna, “Hastaneye gittiğimizde kolunun kırıldığını ve üç hafta alçıda kalacağını öğrendik. Okullar yeniden açıldı. Oğlum beş yıl önce yine aynı köpekler tarafından saldırıya uğradı. Merdivenlerden düştü. Bu köpeklerin mutlaka buradan çıkmasını istiyorum. Oğlum okula gidemiyor. İşe gidemiyoruz.” dedi.

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun eli kırıldı #3

“OLAYLA İLGİLİ KORKUYOR, KOŞUYORKEN DURDUM”

Arda Suna da “Sabah arkadaşımla camiye gittik. Tam yokuştan geldik önümüze iki köpek çıktı. Arkadaşım koşmaya başladı ve ardından sarı köpek bana doğru geldi. olay. ve otomatik bir saldırı yaptım. “ dedi.

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun eli kırıldı #4

KAMERADA OLAYIN ANLARI

Bu anlar bir internet sitesinin güvenlik kamerasına yansıdı. Fotoğrafta iki çocuğun sokakta yürürken kendilerine doğru koşarak gelen köpekten kaçtıkları görülüyor. Çocuklardan biri düştükten sonra kalkıp koşarken, diğeri düştükten sonra yuvarlanıyor.

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun eli kırıldı #5

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun eli kırıldı #6

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun eli kırıldı #7

Sarıyer'de köpeklerin kovaladığı çocuğun eli kırıldı #8

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu