Gündem

Sadakatsiz’in neden ertelendiği ortaya çıktı! O isimler diziden ayrılınca…

Bu hafta başlaması beklenirken Kanal D’nin iddialı yapımlarından olan Sadakatsiz dizisinin önümüzdeki haftaya ertelenmesi sevenleri üzdü. Sevilen dizinin neden ertelendiği ortaya çıktı.

Sadakatsizliğin neden geç kaldığı ortaya çıktı!  Bu isimler diziden ayrıldığında...

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı Kanal D’nin Sadakatsız dizisi ekrana dönmekte zorlandı.

Kanal D, Eylül ayının ilk haftasında çekimlerine başlayan Sadakatsız dizisinin 32. bölümünün 22 Eylül’de seyirciyle buluşacağını duyurdu.

Ancak dizinin 32. bölümünün yayın tarihi değiştirilerek 29 Eylül Çarşamba gününe ertelendi. Dizinin izleyicileri bu erteleme kararına sosyal medya hesapları üzerinden tepki gösterdi.

Önümüzdeki hafta yeni sezonunu açacak olan Unfaithful’ın neden ertelendiği ortaya çıktı. Gazeteci Birsen Altuntaş, Medyapım’ın yaşadığı bazı sorunların ‘Sadakatsız’ dizisinin gecikmesine neden olduğunu bildirdi.

PLANLAMA HATASININ NEDENİ OLUŞTURULDU

Altuntaş’a göre, Sadakatsiz dizisinin ikinci sezonunun çok etkileyici başlamasını isteyen Medyapım sahibi Fatih Aksoy, dizinin eski senaristlerinin yazdığı bölümü beğenmedi. Gerginliğin ardından senaristler diziden ayrıldı.

Yeni senaristlerin yazdığı ilk bölümün çekimleri başladı ancak daha sonra iddialı bir bölüm yapmak için yeni ek sahneler yazıldı.

Hikayelerde ve diziye katılması planlanan karakterlerde düzenlemeler yapıldı. Ayrıca dizinin elinde bir stoğu olsun diye ikinci bölümden sahneler çekildi.

Bu adımların ardından Kanal D’nin sevilen projesi Sadakatsız’ın dönüşü 29 Eylül Çarşamba günü. Bu Sadakatsiz programlama sorunları sezondan önce talihsiz olarak kaydedildi.

Kâfirlerin neden ertelendiği ortaya çıktı!  Bu isimler şovdan çıkınca...#1

ASYA VE ARAS ARASINDAKİ RASTGELE SONUÇLAR

6 aylık bir sıçrama ile başlayacak olan ilk bölümde, İstanbul’a taşınan Asya (Cansu Dere), Bahar’ın düğününe giderken yolda trafik kazası geçiren Aras (Berkay Ateş) ile karşılaşacak.

Asya, trafik kazası geçiren adama yardım etmeye çalışırken kendini yeni olayların içinde bulacaktır.

Kâfirlerin neden ertelendiği ortaya çıktı!  Bu isimler diziden ayrılınca... # 2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu