Gündem

Ronald Koeman’dan Pjanic’e yanıt

Barcelona Teknik Direktörü Ronald Koeman, Miralem Pjanic’e yanıt verdi.

Barcelona Teknik Direktörü Ronald Koeman, Beşiktaş’a giden ve kendisini eleştiren Miralem Pjanic’e Mundo Deportivo’ya verdiği röportajda yanıt verdi.

“PİYANODAN DAHA İYİ OYUNCULARIMIZ VAR”

Kuman, “Pjanic’te biraz hayal kırıklığı olduğunu anlıyorum. Oyun tarzımız, topla ve topsuz oynama stratejimiz açısından forma organizasyonunda diğer oyunculara yenildi. Başka bir durum yok. Pjanic oynanmıyor “Karmaşık bir durum. Pjanic’i her zaman denedik, denedik ama Pjanic olmadı. Daha iyi oyuncular olduğunu gördük.” ifadeleri kullandı.

Ronald Koeman'dan Pjanic'e Cevap # 1

Hollandalı teknik adama Pjanic’teki eksik noktanın ne olduğu sorulduğunda“Artık Pjanic hakkında konuşmak istemiyorum. Pjanic artık bir Barcelona oyuncusu değil ve herkesin görüşüne saygı duyuyorum. Pjanic ile işim bitti.” cevabını verdi.

Ronald Koeman'dan Pjanic'e Cevap # 2

PİYANO NE DEDİ?

Pjanic’in Barcelona’dan neden ayrıldığı sorulduğunda, “Hedefim Barcelona’da oynamaktı ama bu kadar berbat durumda olacağımı hiç düşünmemiştim. Kuman bana saygı duymuyordu. Kovid-19 nedeniyle takıma geç katıldım ama Kuman benimle bir kez bile konuşmaya gelmedi. “Bu durumu ilk kez yaşıyorum.” Hayatımda hiçbir teknik direktörle sorun yaşamadım. Bana 15 yaşındaymışım gibi davrandılar, herkes neden oynamadığımı sordu ama ben de bilmiyordum. Kimin sahada olup kimin olmayacağına teknik direktör karar verir. Ancak, neyi yanlış yaptığımı veya tam olarak ne yapmam istendiğini asla bilemedim. “Kuman çok garip bir yönetici. Hayatımda ilk defa böyle bir yönetim tarzı görüyorum. ” dedi.

Ronald Koeman'dan Pjanic'e Cevap # 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu