Magazin

Rasim Öztekin’in eşinden duygusal mesaj

Rasim Öztekin’in eşi Esra Kazancıbaşı teztekin, evliliklerinin 16. yıl dönümünde duygularını dile getirdi.

Rasim Teztekin'in eşinden duygusal mesaj

Tiyatro ve sinema oyuncusu Rasim Teztekin, 8 Mart’ta geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 62 yaşında hayatını kaybeden teztekin’in ölümü Türkiye’yi şok etti.

Oyuncunun eşi Esra Kazancıbaşı, 16. evlilik yıldönümlerini Instagram hesabından paylaştığı duygulu bir mesajla kutladı.

Rasim Teztekin’le nikah fotoğraflarını paylaşan Kazancıbaşı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“NASIL BİRLİKTE OLURUZ”

“Ege’nin mavisinin zeytinle buluştuğu bu şirin koyda 16. yılımızı kutlayacaktık biliyor musunuz? Biliyor musunuz, orta yaştan yaşlılığa giden yolda birbirimizin ellerini asla “Sağlığa hastalığa” diyerek bırakmazdık. . . . »Dün ve yarın yaptığımız gibi? Bilirsiniz birlikte yaşlanırdık.

Ya tüm gün mayonuzla yüzebileceğiniz ve küçük bahçenizi hortumla sulayabileceğiniz deniz kenarında bir evimiz olsaydı? Artık ne sen varsın, ne hayallerimiz, ne de her yıl yıldönümümüzde gönderdiğin kıpkırmızı ya da pembe güller…

“KALBİMDEKİ SEVGİ”

Bu evlilik yıldönümünde gözlerine değil gökyüzüne bakarak aşkımı fısıldayacağım. Neyse ki birbirimize koca, ortak, sırdaş, arkadaş, sevgili ve hayat arkadaşı olduk. Hayattaki ağırbaşlı, modüler tavrın, dürüstlüğün, hayata pozitif bakışın, zekan, neşen, iyi ve temiz kalbin için hayran olduğum Rasim’im seni çok seviyorum. Hemşirenin o gün hastaneye getirdiği alyans parmağımda ve büyük aşkın kalbimde… Evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun aşkım.

Rasim Teztekin'in 1 numaralı eşinden duygusal mesaj

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu