Gündem

Pereira istifa çağrısına cevap verdi

Beşiktaş ile 2-2 berabere kalan Vitor Pereira, Vitor Pereira’nın tepkilerine şu yanıtı verdi: “Taraftarların tepkisi normal. Denedik ama sonuç alamadık. Başkanımız bu tepkileri hak etmiyor.” dedi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira, 2-2 biten Beşiktaş derbisinin ardından açıklamalarda bulundu.

Mücadeleyi değerlendiren Pereira, şunları söyledi: “Kazanmak için her şeyi yaptık. Sahada birleştiğimizi göstermek için oynadılar. Aynı oyuncuyu iki kez boş bıraktık ve iki gol yedik. Başkan ve camianın hak ettiği gibi mücadele ettik. Ama her şeyi her zaman kontrol edemezsiniz. Biz her şeyi kontrol edemezsiniz. devam edecek. savaşmaya”. ifadeleri kullandı.

Portekizli teknik direktör, şampiyonluk şansı hakkında yorumda bulundu. Maç maç izlemeli ve her maçı kazanmalıyız” dedi. dedi.

Pereira 1 numaralı istifa çağrısına yanıt verdi

“CUMHURBAŞKANI TEPKİYE DEĞER YOK”

Maç sonunda taraftarların tepkileri sorulduğunda Pereira şunları söyledi: “Taraftarların tepkisi normal. Bizim gibi biz de takımın kazanmasını istedik. Denedik ama sonuç alamadık. Başkanımız bu tepkileri hak etmiyor. Bu kulüp için her şeyi veriyor. Zaman hepimizi destekliyor. “Oyuncular savaştı, ancak bazen işler istediğiniz gibi gitmez. Aynı zamanda işler iyi gitmediğinde de olur.” Tepki normaldir. Çalışmaya devam etmeliyiz. Birlik olmalıyız, bölünürsek hiçbir şey elde edemeyiz. “Böyle savaşırsak, kayıpları telafi ederiz.” Verdiği cevapla konuşmasını sonlandırdı.

Pereira 2 numaralı istifa çağrısına yanıt verdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu