Gündem

Muğla’da ‘büyücü’ operasyonu

Fethiye’ye yardıma gelen kadınları ‘ihraç’ bahanesiyle cinsel ilişkiye zorlayarak taciz ettiği tespit edilen Bahadır Koyuncu, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Muğla'da

Muğla’da Başsavcı Fethiye tarafından yürütülen soruşturmada, MuOMla Fethiye Suç Kaçakçılığı Şube Müdürlüğü tarafından tutuklanan Bahadır Koyuncu’nun dizüstü bilgisayarında cinsel ilişkiye girdiği iddia edilen kadınların görüntüleri ortaya çıktı.

Koyuncu’nun evinde yapılan aramalarda ruhsatsız tabanca, av tüfeği, bıçak, mınçıka, kelepçe, madeni para, yüzük ve tarihi eser olarak kabul edilen Kuran-ı Kerim bulundu.

GİZLİ RESİMLERLE BLACKSTAY

Kadın mağdurlar, ifadelerinde psikolojik sorunları olduğunu ve yardım umduklarını belirtti. ‘din alimi’ Kendisini tanıştıran Bahadır Koyuncu’ya gittiklerini açıkladı.

Kurbanlar, Kojuncu’nun kendilerine ilk görüşmede bedenlerinin iblis olduğunu söylediğini söyledi. ‘ihracat’ Onları seks bahanesiyle seks yapmaya zorladığını, gizlice videoya alındıklarını ve daha sonra şantaj yapınca öğrendiklerini söyledi.

Bir kadın ifadesinde, “Bizi yine şantaj kasetleriyle birlikte olmaya zorladı. Biz de kimseye söyleyemedik. Bizi gitmeye zorladı, hatta evimize bile geldi.” söylendiği söyleniyor.

Muğla’da “Büyücü” Operasyonu VİDEOSU

EVDEN NELER OLDU

Bahadır Koyuncu’nun ev ve iş yeri olarak kullandığı adreslerde yapılan aramalarda. 2 adet ruhsatsız tabanca, 1 adet beyaz tabanca, 1 adet kelepçe, 4 adet tüfek ve tüfeğe ait 87 adet fişek, 1 adet pala, 1 adet kelepçe, 12 adet tabanca fişeği, 1 adet dedektör, tarihi el sanatı sayılan 20 adet madeni para, 5 adet yüzük, 5 adet obje, Öküzden Kur’an Kornası Kur’an-ı Kerim ile yapılan sözde “büyü” ve “şeytan çıkarma” seanslarında kullanılan kaplumbağa kabukları, semboller, dini ayinlerde kullanılan sıvı maddeler, tarot kartları, tılsımlar ve çeşitli kitaplara el konuldu.

Operasyonda kendisine yardım ettiği belirlenen Bahadır Koyuncu ve A.Ç. ve SK gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan Koyuncu, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, A.Ç. ve SK Kefaletle serbest bırakıldı.

Muğla'da sihirbaz operasyonu #1

Muğla'da sihirbaz operasyonu #2

Muğla'da sihirbaz operasyonu #3

Muğla'da sihirbaz operasyonu #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu