Spor

Montella: Balotelli’nin buraya gelmesi İtalya’da büyük ses getirdi

Vincenzo Montella, “Genel olarak, hedeflerimize ulaşmak için ihtiyacımız olan her şeye sahibiz ve çocukların ne kadar motive olduklarını gördüm” dedi. dedi.

Modeller: Balotelli'nin buraya gelişi İtalya'da büyük bir dalış yaptı

Adana Demirspor teknik direktörü Vincenzo Montella, mavi-lacivertli takımın başarılı olmak için tüm şanslarının bulunduğunu söyledi. Takımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Modella, oyuncuların çok çalışkan ve öğrenmeye açık olduğunu söyledi.

İtalyan teknik adam, bazı oyuncuların milli takımda yer alması ve bazılarının da sakatlanması nedeniyle tam bir takımla antrenman yapamayacaklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Genel olarak baktığımızda, hedeflere ulaşmak için her şey elimizde ve çocukların ne kadar motive olduklarını gördüm. Türk futbolunu sürekli gelişen ve ilerlemeye çalışan bir alan olarak gördüm. Hedeflere ulaşmaya çalışıyorlar. Elimden geldiğince. Bu futbol ülkesinde çok iş olduğunu gördüm.”

Montella: Balotelli'nin gelişi İtalya'da büyük etki yarattı #1

“MARIO’NUN BAŞLANGICI İTALYA’YA BÜYÜK SES GETİRDİ”

Futbol kariyeri boyunca Avrupa maçlarında bazı Türk takımlarına karşı oynama fırsatı bulduğunu hatırlatan Modella, şöyle konuştu: “Mario Balotelli’nin transferinden sonra Adana Demirspor’u takip etmeye başladım. Mario’nun buraya gelmesi İtalya’da çok ses getirdi. Ondan sonra da dürüstçe onu hep takip ettim.” dedi.

Montella: Balotelli'nin gelişi İtalya'da büyük ses getirdi #2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu