Spor

Milli takımın pasörü Naz Aydemir’in eşi de sporcu çıktı! Bakın nasıl tanışmışlar….

Fenerbahçe Opet forması giyen milli voleybolcu Naz Aydemir, başarısıyla dikkat çekerken, eşi Cenk Akiol da bir garip. İşte Naz Aydemir’in eşi Cenk Akyol ve tanışma hikayeleri…

Milli takımın pasörü Naz Aydemir'in eşi de sporcu!  Bakın nasıl tanıştılar…

Fenerbahçe Opet ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın başarılı direktörü Naz Aydemir Akyol, hem özel hayatında hem de spor kariyerinde merak edilen isimlerden biri.

31 yaşındaki pasör, 2013 yılında milli basketbolcu Cenk Akyol ile dünyaevine girdi. Pamir adında bir oğulları olan çift, sosyal medyada da yakından takip ediliyor.

Mutlu bir evliliği olan çift, paylaşımları için de değer görüyor.

Naz Aydemir, eşi Cenk Akyol’un tanışma hikayesini Instagram’dan canlı yayında duyurdu.

TOPLANTININ HİKAYELERİNİ ANLATTI

“Aynı okula gittik. Okulun en popüler basketbolcusuydu. Ben ondan 3 yaş küçük bir kızdım.”

O zamanlar ona karşı Platonik hislerim vardı. Cenk bunu bilmiyordu. Gününü geçiriyordu. Hadi, devam et. Bu küçük kız büyüdü ve gelişti. güzelleşti… Bir anda bu durum Cenk Akyol’un dikkatini çekti.

Milli takımın pasörü Naz Aydemir'in eşi de sporcu!  Nasıl tanıştıklarını görün ... # 1

“3 KEZ REDDİ”

Sonra bana aracılarla haber gönderdi. Cenk gelmedi diye 3 kez reddettim. Bana mesaj attıktan sonra tanıştık. “Bu toplantıdan sonra, şimdi bu durumdayız.”

Milli takımın pasörü Naz Aydemir'in eşi de sporcu!  Nasıl tanıştıklarını görün ... # 2

CENK AKYOL KİMDİR?

Basketbola küçük yaşta Efes Pilsen altyapısında başlayan Chenk Aikol, profesyonel hayatına aynı kulüpte katıldı. 6 yıl boyunca Efes Pilsen forması giyen Chenk, 2005 yazında NBA Draft’ına katıldı ve Atlanta Hawks tarafından 59. turda 2. sıradan seçildi.

Efes’in yanı sıra Galatasaray, Beşiktaş, Acıbadem SK Üniversitesi gibi kulüplerde forma giyen Cenk Akiol, Scandone Avellino ile İtalya’da da bir sezonluk bir macera yaşadı. 12 Dev Adam formasını birçok büyük turnuvada başarıyla giyen oyuncu, son olarak Sigortam.net İTÜ BB’de forma giydi.

34 yaşındaki eski milli takım golcüsü, şu anda eski takımı ING Basketbol Süper Ligi’nden Galatasaray NEF’de yardımcı antrenör olarak görev yapıyor.

Milli takımın pasörü Naz Aydemir'in eşi de sporcu!  Nasıl tanıştıklarını görün ... # 3

Milli takımın pasörü Naz Aydemir'in eşi de sporcu!  Nasıl tanıştıklarını görün ... # 4

Milli takımın pasörü Naz Aydemir'in eşi de sporcu!  Nasıl tanıştıklarını görün ... # 5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu