Magazin

Merve Terim: Hamileyim

Fatih Terim’in kızı Merve Terim, ikinci kez hamile olduğunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Merve Terim: Hamileyim

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Merve Terim, 2011 yılında Ahmet Baran Çetin ile evlendi ve çiftin Yaman adında bir oğulları oldu. İlk hamileliğinde sorunlar yaşayan Merve Terim, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Terim, müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu:

“BURADA 4 ÇOCUĞUZ”

“Aslında bu fotoğrafta 4 kişiyiz yine bu geziye çıktığım için deli olduğumu düşünenler çok olsa da ben bu hayatta anne olmayı daha çok sevdim ve dolayısıyla tamamen bir yolun başındayım. farklı hikaye. benim yolum zor ve uzun olsa da…

“ANNE OL..”

Anne olmak birlikte büyümek demektir. Hatta bazen çocuğun anneyi büyütüp geliştirdiğini söylüyorlar. Aynen öyle oldu bize, Yaman beni büyüttü, geliştirdi, cesaretlendirdi. Kişiliğinizi ve önceliklerinizi değiştiren bir olgu, annelik. Bunu düşündüğünüzde, kendinizden bir insan yapmak hiç de kolay değil, fiziksel değişimler bir yana, ruhsal değişimler de sırtınızda. Ve bu ağırlık biz prematüre anneler için tahmin edebileceğinizden çok daha fazla. Ancak tüm bu zorlu süreçlerin ötesinde, bu güzelliği tekrar yaşayabilmek ve biz gittikten sonra Yaman’ın yalnız olmayacağını bilmek tüm zorlukları kolaylaştırıyor. Bunun için binlerce kez teşekkür ederim.

“DUA EDİYORUM”

Tehlikelerimi biliyorum, korkularım gerçek, endişelerim yoğun ama yine de sağlıkla sonunu göreceğime canı gönülden inanıyorum, umarım beni bir süre daha dualarınızda ağırlarsınız…”

Merve Terim: Hamileyim #1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu