Gündem

Masumlar Apartmanı 52. bölüm fragmanı: Esat Gülben’den ayrılıyor!

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 52. bölüm fragmanı yayınlandı.

Masum Apartman 52. bölüm fragmanı: Esat, Gülben'den ayrılıyor!

OGM Pictures imzalı, Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu tarafından yazılan Masum Apartmanı dizisi heyecanlı bölümleriyle milyonları ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Gülseren Budaıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından TRT 1 ekranlarına uyarlanan Masum Apartmanı, yayınladığı her bölümle sosyal medyaya damgasını vurmayı başarıyor.

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar, Melisa Şenolsun ve Aslıhan Gürbüz’ün paylaştığı Masum Apartmanı 52. bölümüyle 21 Aralık Salı akşamı ekrana gelecek.

Dizinin uzun zamandır beklenen 52. bölüm fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Gülben, Esat ile evli hayatına alışmaya çalışırken, Naci, Safiye’nin evinde temizlik yapıyor gibi görünmektedir.

Öte yandan Hikmet Bey, Nachi’ye evlenme teklif edince Nachi bir anda işin içine girer. Neriman ve Ege birlikte vakit geçirirken Rüya Han’a aşkını haykırır.

Öte yandan Ceylan’ın gidişi, Khan ile arasındaki mesafeyi daha da yakınlaştırırken, Gülben yeni evine çöp poşetleriyle bakıyor.

Fragmanın son sahnesinde Esat “Böyle devam edemeyiz!” Gerisini Gülben diyerek çekiyor. Peki Esat Gülben’den ayrılacak, çözüm ne olacak? İşte Innocent Apartments 52. bölüm fragmanı…

Innocent Apartment 52. Bölüm Fragman VİDEOSU

SON BÖLÜMÜN ÖZETİ

Gülben, Esat’ın babasıyla konuştuktan sonra kendisi için önemli bir hesaplaşmaya daha karar verir. Öte yandan, hiç beklemediği bir destek vardır.

Safiye, Naci’ye kesin bir cevap vermez ama Naci’nin bırakmaya hiç niyeti yoktur. Barkın’a ulaşamayan Ceylan endişelenir ve evine gider. Gördüğü manzaraya sinirlenen Khan ile konuşmaya gider ve bu tartışmadan sonra radikal bir karar verir.

O sırada Esat, sinirli babasıyla Gülben’in yanına giderek bütün aileye bir an önce evlenmek istediğini söyler. Düğün günü nihayet geliyor. Gülben’in mutluluğu ve korkuları adeta yarışıyor. Sürprizlerle dolu bu düğünün ardından Gülben’in bambaşka bir kaygısı vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu