Gündem

Masumlar Apartmanı 40. bölüm fragmanı: Senden ilk defa bir şey rica ediyorum, ölme baba!

TRT 1 ekranlarında sevilen dizi Masumlar Apartmanı’nın 40. bölüm fragmanı seyirciyle buluştu. Hahn’ın sözleri, “Ölme baba!” Karavanı işaretlediler. Masum Apartmanlar 40. bölüm fragmanı aşağıda…

Masum Apartmanlar 40. bölüm fragmanı: İlk defa senden bir şey istiyorum ölme baba!

Senaryosunu Deniz Madanoğlu ve Rana Mamatlıoğlu’nun üstlendiği, yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği Masum Apartman dizisi ikinci sezonuyla milyonları ekrana kilitlemeye devam ediyor.

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı, Gülseren Budaıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanının Çöp Apartmanı bölümünden uyarlanan Masum Apartman 40. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda Khan’ın babası hastane yatağında, “Orada, cinci ile tanışırsan iyi olur ama o pes etmez, sadece dayanır.” dedikten sonra, “İlk defa senden bir şey istiyorum, ölme baba!” Sözleri yürek parçalayıcıydı.

Öte yandan Jinji’nin dedesi, Jinji’nin mezarında ağlayan Khan’a sarılarak ona destek olmaya çalışıyor gibi görünüyor. Safiye babası için gözyaşı dökerken, tüm aile kötü günler geçiriyor. Masum Apartmanlar 40. bölüm fragmanı aşağıda…

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm Fragmanı İZLE

SON BÖLÜMÜN ÖZETİ

Yaşananlardan sonra Safiye, eve başka birinin girmiş olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Evdekileri Rüya’nın getirdiği mikroplardan korumak için radikal bir adım atar. Safiye çaresizlik içinde mücadele ederken, hane halkı bu sefer durumu düzeltmek için farklı bir yola girer.

Esat, Gülben’e muhteşem bir ziyaretçi getirir. Khan tekrar kendi dünyasında saklanmayı seçer. Ama artık otelden ayrılma zamanı.

Rüya sadece Khan’ı değil, ailesini de yakından gözlemler. O dönemdeki bir gelişme, olayların seyrini değiştirir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu