Gündem

MasterChef Pelin Zaman kimdir? Sonunda ana kadroda!

Pelin Zaman, MasterChef programında yeni haftanın yedek kadrosu oldu. Halk, MasterChef Pelin’in kim olduğunu, kaç yaşında olduğunu, mesleğinin ne olduğunu merak ediyor.

MasterChef Pelin Zaman kimdir?  Sonunda merkez kadroda!

MasterChef 2021 sezonunda şeflerin heyecanlı yarışı devam ediyor.

A takımda yeni haftaya başlayan Pelin, garip geçen isimlerden biri oldu.

Pelin Zaman son yemeğiyle başarılı oldu ve ana kadroya katıldı. 1988 doğumlu MasterChef Pelin yarışmaya İstanbul’dan katılıyor.

Yedek takımdan ana takıma geçme hakkı bulunan Pelin hakkında merak edilenler araştırılıyor. Halk, MasterChef Pelin’in kaç yaşında olduğu, nereden geldiği, ne işe yaradığı gibi sorulara yanıt arıyor.

İşte MasterChef Pelin Zaman hakkında bilgiler…

MASTERCHEF PELIN ZAMAN KİMDİR?

MasterChef 2021 kadrosuna katılan Pelin Zaman, 2 Mayıs 1988 doğumlu. Yarışmaya İstanbul’dan katılan MasterChef Pelin, havalimanında yolcu hizmetlerinden sorumlu. İşletme mezunu olan yarışmacı iki yıl açık öğretim okudu ve aşçılık eğitimi aldı.

Bu güne kadar birçok ülkeyi gezen Pelin Zaman, hayatının bir döneminde Amerika’da yaşadı. Dünya mutfağına ilgi duyan yarışmacı, iyi yemek yaptığına ve yemeklerini deneyenlerin beğendiğine inanıyor. İleride kendi işini kurmak istiyor.

Çatallanma eğitimi alan Pelin Zaman, kondüktörlerin isteği üzerine ilk turda son çağrı anonsunu yaptı.

MasterChef Pelin Zaman kimdir?  Sonunda merkez kadroda!  #a

MASTERCHEF PELIN INSTAGRAM HESABI

MasterChef’in kilit kadrosuna katılan Pelin Zaman, sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Yaklaşık 22 bin takipçisi olan MasterChef Pelin Instagram’da. “Pelinzaman” kullanıcı adında.

ANA PERSONELE NASIL GEÇTİ?

Porto Riko’nun şefler için yaptığı bir yemek olan Mofongo’yu yapan Pelin Zaman, üç evet oyu ile bir sonraki tura geçti. Üçlü düello turunda Kübra ve Rümeysa adlı rakipleriyle yarıştı. Yarışmacılardan 45 dakikada İtalyan Minestrone çorbası yapmaları istendi. En başarılı çorbayı yapan ve zirveye çıkmayı başaran MasterChef Pelin oldu.

Son turda ana takıma kalamayan Pelin, yedek rakipleri arasına girmeyi başardı. Yedek yarışmacılarla beşinci turda gecenin en iyi lazanyasını yapan yarışmacı, ana takıma girmeyi başardı.

MasterChef Pelin Zaman kimdir?  Sonunda merkez kadroda!  # 2o

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu