Spor

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu soyunma odasında sigara içerdi

Tugay Kerimoğlu takım arkadaşları ve Blackburn Rovers yöneticileri eski oyuncunun sigara içme alışkanlığını anlattı.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu soyunma odasında sigara içerdi

Blackburn Rovers tarihinin efsane futbolcularından Tugai Kerimoğlu, Robbie Savage’ın eski takım arkadaşları Matt Jensen ve eski teknik direktör Mark Hughes ilginç bir hikaye anlattı.

Daily Star’a göre Tugay Kerimoğlu, 2009’da emekli olmadan önce Blackburn formasıyla 233 Premier Lig maçına çıktı ve Robbie Savage’a göre İngiltere’nin gördüğü en iyi orta saha oyuncularından biriydi ama bir sorunu vardı. Çok dumanlıydı ve maçlar arasında devre arasında bile sigara içiyordu.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 1 numaralı soyunma odasında sigara içiyordu

“ANTİKA DURUMUNDA TUGAI SİGARA İÇTİ”

Tugay işinde o kadar iyiydi ki, başka bir oyuncu yapsaydı kabul etmeyecekleri bu alışkanlığı görmezden geldiler.

Tugay’ın eski takım arkadaşı Matt Jensen “Soyunma odasına girdiğinde duman kokuyordu. Ardından 45 dakika şovunu yaptı. Devre arasında soyunma odasına indik. Tugay yine sigara içiyordu.” ifadeleri kullandı.

Jensen, “Shaw devre arasında konuşmak için soyunma odasına gelmişti ama Tugay orada değildi. ‘Tugay nerede?’ dedi. “Hepimiz tuvalete baktık ve kabinin tepesinden çıkan dumanı gördük.” o devam etti.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 2 numaralı soyunma odasında sigara içiyordu

“MAHKEMEDEKİ EN İYİ OYUNCU OLDU”

Robbie Savage ise, “Bence dünyadaki herhangi bir takımda kolayca oynayabilir. 37-38’de bile Premier Lig’de çok iyiydi. İnanılmazdı. Her zaman sahadaki en zeki oyuncuydu.” yorumunu yaptı.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 3 numaralı soyunma odasında sigara içerdi

“GERÇEK BİR KARAKTERİ VAR”

Mark Hughes, eski tugay koçlarından biriYönettiğim takımlardaki tüm oyuncuları düşündüğümde, Brigade en iyisi. En kötüsü, ilk üç arasında. Gerçek bir karakteri vardı. Her maçın devre arasında sigara içmeyi severdi. Harika biriydi. adam.” açıklama yaptı.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 4 numaralı soyunma odasında sigara içerdi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu