Gündem

Mardin’deki eski eş ve kayınvalide katilinin uzaklaştırma kararı olduğu belirlendi

27 yaşındaki eski karısını ve 54 yaşındaki kayınvalidesini silahla vurarak öldüren adamın daha önce açığa alındığı ortaya çıktı.

Martin'de eski karısını ve kayınvalidesini öldüren kişi kısıtlayıcı emir olarak bulundu

Seyfettin Değer, dün 21.00 sıralarında Mardin’in Artuklu ilçesine bağlı Yalım semtinde bu yıl boşandığı 27 yaşındaki eşi Cemile Başçı’nın annesi Kadriye Başçı ile birlikte yaşadığı eve gitti.

Taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında Değer, izinsiz tabancasını çıkararak Cemile ve Kadriye Başçı’ya bir el ateş etti.

Val daha sonra silahı kendine dayadı ve tetiği çekti.

Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine, polis ve sağlık ekipleri adrese sevk edildi. Gelen sağlık ekipleri, Cemile ve 54 yaşındaki annesi Kadriye Başçı’nın hayatını kaybettiğini tespit ederken, ağır yaralanan Seyfettin Değer, tedavi edilmek üzere Mardin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

ÖNCEDEN İKİ KEZ ÇIKARMA KARARININ ALINDIĞI BELİRLENDİ

Seyfettin Değer’in boşanmadan önce Cemile Başçı’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle 15 gün boyunca iki kez evden atıldığı bildirildi.

Hastanenin yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan Seyfettin Değer’in halen ölüm tehlikesinin devam ettiği bildirildi.

ANNE VE KIZ YAŞLARIYLA Gömüldü

Mardin Devlet Hastanesi’nde otopsileri tamamlanan Cemile ve Kadriye Başçı, yakınları tarafından nakledilerek, gözyaşları içinde Yalım Mahallesi Mezarlığı’na defnedildi.

Martin'de eski karısı ve kayınvalidesinin öldürülmesinin 1 numaralı askıya alma kararı olduğu belirlendi.

Martin'de eski karısının ve kayınvalidesinin öldürülmesinin 2 numaralı yasaklama emri olduğu ortaya çıktı.

Martin'de eski eşi ve kayınvalidesinin öldürülmesinin, 3 numaralı kadının çıkarılması kararı olduğu ortaya çıktı.

Martin'de eski eşi ve kayınvalidesinin öldürülmesinin 4 numaralı ihraç kararı olduğu belirlendi

Martin'de eski eşi ve kayınvalidesinin öldürülmesinin, 5 numaralı kadının ortadan kaldırılması kararı olduğu ortaya çıktı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu