Gündem

Maltepe’de otelde ölü bulunan Seda’nın babası: Benim çocuğumu kandırdılar

Uyuşturucu bağımlısı olan genç kız, tedavi sürecinde arkadaşıyla birlikte gittiği otel odasında şüpheli şekilde yaşamını yitirdi. Genç kızın ailesi, kızlarını ve yaşadıkları zorlu süreci anlattı.

Senta'nın babası Maltepe otelinde ölü bulundu: Çocuğumu aldattı

23 yaşındaki Sedanur Şen ve 32 yaşındaki Serdar Yazıcı, İstanbul Maltepe’de bir otelin 15. katına yerleşti.

Sabah elinde çantayla odadan çıkan Serdar Yazıcı, otel çalışanlarına Sedanur Şen’in kız arkadaşının uyanmadığını ve vücudunun morardığını söyledi.

Uyarının ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri Sedanur Şen’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Saldırı belirtisi göstermeyen Şen’in cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

GECE İLAÇ KULLANILMASI ZORUNLU

Olayın ardından polis ekipleri şüpheli genci gözaltına aldı.

ranmraniye’de mobilya imalatçısı olarak çalışan Serdar Y., “Uyuşturucu üretimi ve ticareti”, “uyuşturucu kullanımı” ve “dolandırıcılık” siciline sahip olduğunu öğrenin.

Yazıcı, polise verdiği ifadede, kendisi ve kız arkadaşının gece uyuşturucu kullandığını, sabah Şen’in vücudunun morardığını gördüğünü ve uyanmadığını belirtti.

Seda’nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum ViDEO’yu aldattı

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum 1 numarayı aldattı

YAYINLANDI

Emniyetteki işlemleri tamamlanan Yazıcı, Anadolu adliyesine sevk edildi. Şüpheli, savcının sorgusunun ardından tutuklama talebiyle Serdar Yazıcı’yı mahkemeye sevk etti. Yazıcı, yargı denetimine tabi olarak serbest bırakıldı.

Adli Tıp Kurumu’ndan nakledilen Sedanur Şen, geçtiğimiz Cuma günü Karacaahmet Mezarlığı’na defnedildi.

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum 2 numarayı aldattı

“ÇOCUĞUMU KABUL ETTİLER”

Sedanur Şen’in babası rahimbrahim .en, kızının bipolar bozukluğu olduğu ve bu nedenle uyuşturucu bağımlısı olduğu için tedavi gördüğünü söyledi. 23 yaşındaki meleğimi gömdüm. Suçu olmayan bir kız çocuğu, sadece psikolojik rahatsızlığı nedeniyle tedavi görüyor ve psikolojik rahatsızlığı nedeniyle uyuşturucuya da bulaşıyor. Hem maddi hem de psikolojik tedavi gördü.

Bipolar benim çocuğum. O bir melekti, yani öyle olduğunu söyleyebilirim. Bizi herkes tanır. Yalan söyleyecek bir şeyim yok. Çocuğumu kandırdılar. Çocuğuma çip koymuşlar, uyuşturucuya karşı. Birçok ilaç verildi. “Onu doktor gözetiminde eve getirdiler.” dedi.

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum 3 numarayı aldattı

“ÇOCUĞUM YAPIŞTIK”

Mutlu “Evde dinlenmesi gerekiyordu. Ama madde yoksun bırakılır, dışarı çıkar. Hiçbir şey yapmayacağıma yemin ediyor. Ama bu piçler onu arıyor, bir şekilde buluyorlar. Çocuğu teşvik ederler. Çocuğumun ayağı iltihaplandı. Hastaneden saat 23.30’da geliyordu. 30 iğne olmalıdır. Bu piç gelir ve onu hastaneden alır. Biraz hava alalım diyor, canı sıkılıyor. Biraz hava almaya gidiyorlar, gelmiyorlar. Saatlerce arıyoruz, annesi arıyor, yazıyor, orada değil.

Çocuğum çipli. Üzerinde hala dikişler vardı. Hatta onu otel odasına götürür. Bana uyuşturucu vermek için orada kızımı öldürüyor. Kızım derdi ki: “Baba uyuşturucu alırsam ölürüm. Doktorum asla almamamı kullanmamı, geçer dedi. dedi.‘ dedi.

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum 4 numarayı aldattı

“KIZIM CANAVAR OLDU TEŞEKKÜR EDERİM”

Rahimbrahim Şen, kızını anlatan, “Meleğimizdi, sokaktan kedi toplayan, kimseyi incitmeyen, duyarlı, temiz, üniversiteyi başarı ile bitirmiş, turizm ve otel işletmeciliği mezunu, spor antrenörlüğü sertifikası almış bir kızdı. , sporla uğraşıyor . Sağlığına dikkat eder, yağ yemez, spor yapar. Çocuğum Kızım onlar sayesinde canavar oldu” dedi.

“ÇOCUĞUM YANIYOR, BİZ YAKIYORUZ”

Baba Şbrahim Şen, zanlı Serdar Yazıcı’nın serbest bırakılmasına tepki göstererek şunları söyledi:Bana verilen bilgiye göre, otelde yapılan aramalar sırasında çantasında bir silah buldu. Uyuşturucu yapmaktan hüküm giyiyor. Uyuşturucu satmaktan hüküm giyiyor. Bu kişinin neden serbest bırakıldığını sormak istiyorum. Biz zaten protesto ettik. Çocuğum yandı, biz yandık. 23 yaşındaki bu fidan gitti. Bana göre, tedavi gördüğünü bilerek çocuğuma enjekte eden katil o. dedi.

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum aldattı #5

“ARABA İLE GELDİ”

Sedanur’un annesi Sevinç Şen, yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı. Neşeli, “En son ayın sekizinci çarşamba günü gördüm. İğne yaptırıyordum. Sabah, öğlen ve akşam bacağındaki enfeksiyon nedeniyle iğne yaptı. Dışarı çıktı, izin aldı. arkadaşımdır.” 23:00 civarı tıp merkezi. Sonra iğne için buluştuk, arabayla geldi.

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum 6 numarayı aldattı

BANA GİTTİK ‘KIZINIZDAN KORKMAYIN’ DEDİ

Onu orada beklerken gördüm, neden beklediğini merak ettim. Sonra, “Anne ben arkadaşlarımla Beşiktaş’a gidiyorum.” dedi. Hayır gidemezsin, bunu bana sorma. Doktorunuz size ne dedi: “20 gün evde kal, dışarı çıkma, temiz kal Seda.” dedi, dedim. Ayrıldık, çocuğun arabasına bindi. “Arkadaşım beni bırakacak.” dedi. Sonra onları bırakıp gittim. “Anne, seni de bırakalım.” dedi. eve atıldım. Bana doğru yürürken, “Korkma, kızın bana güvendi” dedi.

Ertesi gün ilaç zamanıydı. Telefonunuz çalar saati çalar. Aradım, sosyal medyadan mesaj attım sonunda. Kızım lütfen beni dinle, ilaç saatin bitti dedim. Ayağındaki yarayı sarmamız gerekiyor. Kayınvalidem aradı ve polisin geldiğini söyledi. Sonra birlikte karakola gittik. “Polisler birbirlerine bakıyorlar, nasıl söyleyeceklerini bilmiyorlardı.” dedi.

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum 7 numarayı aldattı

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum 8 numarayı aldattı

Senta'nın babası Maltepe otelde ölü bulundu: Çocuğum aldattı #9

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu