Spor

Liverpool’da Mohamed Salah krizi çözülüyor

Sözleşme Gelecek bitecek Mohamed Salah, Liverpool’la yeni tamamlamaya hazırlanıyor.

Liverpool'da Mohamed Salah krizi çözüyor

Premier Lig’de Watford’u 2-0 hayattayken tecrübeyle yarışmasını Kanadasız sürdüren Liverpool’da Mohamed Salah’la kontrat krizie kavuşuyor.

Sezon bu maça gidende Liverpool görüşmeleri, yanaşmaya devam etmeyi kabul etmezken son görüşmelerin birbirine yakınlaşıldığı kaydedildi.

Mirror’da yer alan haberde Liverpool yönetimi Salah ile yapılan oğul görüşmenin ardından Mısırlı oyuncunun yaz takımından bonservissiz bağlantısından endişe ve anlatilgitiiğir.

Liverpool da Mohamed Salah krizde #1

RONALDO’NUN KONTRATINA YAKIN BİR ÜCRET İSTİYOR

İngiliz basınında daha önce ortaya çıkan Mohamed Salah’ın kontratına yakın bir ücret talep ve Liverpool’dan 500 bin sterlin talep edildiği kaydedildi. Liverpool yolunda ilerleme çok yüksek bulmaktan dolayı, kontrat görüşmelerinin yavaş ilerlediği ifade edilmiştir.

Liverpool da Mohamed Salah krizi çözüyor #2

BÜYÜK KÜLÜPLER PEŞİNDE

AS ve Marca’da ortaya çıkan, Barcelona Mohamed Sal’ına durumunun devam etmesi’ ve Erling HaLing’ı temsila katlama halinde Salah’a yöneleceği. Katalan ekibine ek olarak Real Madrid ve Paris Saint Germain’in Salah’ı transfer adaylığı için girişimde bulunabileceğini belirtmişti.

SÖZLEŞME 4 YILLIK OLACAK

Mirror’ın, Liverpool’un Salah imzalayacağı yeni sözleşmenin bir yıllık tahminilu 4 yıllık çizildi. Haberde, Salah’ın işlerinin planlama kadar Liverpool’da Kalmayı anlattığı.

2018-19 başında Roma’da Liverpool’a olan Mohamed Salah, “200 bin sterlin” oluyor. İmzalanacak yeni sözleşmenin ardından Mısırlı yıldızın geleceğin ve az iki gelecek olacak bekleniyor. Liverpool formasıyla bu sezn 28’i Premier Lig’de olmak üzere 37 maça çıkan Mohamed Salah, 28 gol ve 10 asist kaydetti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu