Gündem

Kuruluş Osman 3. sezon tanıtımı nefes kesti: Kurtuluş, adalet sancağını açan Osman Bey’dedir!

ATV rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’ın üçüncü sezon tanıtımı yayınlandı. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı dizinin yeni sezon fragmanı nefes kesiyor. Kuruluş Osman’ın 3. sezon fragmanı aşağıda…

Osman yerleştirmesinin 3. sezon sunumu nefes kesici: Kurtuluş adalet bayrağını açan Osman Bey'in!

Ahmet Yılmaz ve Erkan Nurhan’ın yönettiği Bozdağ Film, üçüncü sezonunda ekranlara geri dönecek olan ATV dizisi Kuruluş Osman’a imza attı.

Çarşamba akşamlarının olmazsa olmazı olan ve yakında üçüncü sezonuna başlayacak olan Kuruluş Osman, etkileyici hikayesi, ekrana gelecek genç oyuncuları, sürpriz karakterleri ve göz kamaştıran yeni dekorasyonlarıyla tüm anıları alt üst etmeye geliyor.

Başrolünde ünlü oyuncu Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman dizisinin yeni sezon tanıtım filmi bugün yayınlandı. Sevilen dizi ilk tanıtımıyla yeni sezonda ekranlarda çok farklı bir “Osman Teşkilatı” olacağı anlamına geliyordu.

Yayınlanan tanıtımda düşmanları Osman Bey’e karşı ittifak kurmak için harekete geçer. Ancak son söz Osman Bey’dedir: “Kurtuluş, adalet sancağını açan Osman Bey’indir.” İşte Osman’ın 3. sezonunun temel tanıtımı…

Vakıf Osman 3. Sezon Fragmanı İZLE

OSMAN VAKFI TANITIM 3. SEZON

Tanıtımda bu sezon hikayenin önemli bir parçası olacak olan Turgut Bey karakterinin yanı sıra önegöl Tekfuru Nikola’nın Osman Bey’e karşı birlik çağrısı yaptığı bölgenin güçlü tekfurlarından Harmankaya Tekfuru Mikhael Kosses, Bilecik Tekfur Rogatus Laskaris ve Katalan savaşçılar bölgede dengeleri değiştirecek.

Tanıtımın en çok konuşulan sahnelerinden biri de su altında çekilen muhteşem aksiyon sahnesiydi. Dizinin izleyicileri Osman Bey’in su altında Bizans askerleriyle savaştığı sahneyle büyük beğeni topladı.

Osman yerleştirmesinin 3. sezon sunumu nefes kesici: Kurtuluş adalet bayrağını açan Osman Bey'in!  #a

VAKIF OSMAN’IN SON DÖNEMİNDE NE OLDU?

Kuruluş Osman sezon finali 64. bölümde. Dukas ve ordusunun sınır bölgesine gelmesiyle kaçınılmaz hale gelen büyük savaş öncesinde Osman Bey, Türkmen Beylerinin desteğini alır. Osman Bey, Selçuklu Sultanı Mesud’un söz verdiği gibi ordusuyla gelmesini beklemektedir.

Öte yandan Nikola ve Dukas, sınır bölgesindeki Türk varlığını tamamen yok edeceğine inandıkları büyük savaş öncesi tüm hazırlıklarını tamamladılar. Bölgenin Texur askerleri Dukas’ın birliklerine katıldığında Bizans ordusu devasa boyutlara ulaşır.

Büyük savaştan önce Osman Bey, düşman mühimmatının işgali ile dengesini değiştirmeyi planlarken, Nikola’nın kamptaki ajanı Zoe, hain planını uygulayarak Malhoun Hatun’u hedef alır. Büyük savaş günü geldiğinde Konya’dan gelen bir haber tüm dengeleri değiştirecek… Osman Bey, Malhoun Hatun’dan beklediği müjdeli haberi alır ve özlem duyduğu oğlunu Şehitler’in kucağına alarak büyük bir sevinç yaşar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu