Gündem

Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ın kızı Elif’i oynuyordu! İşte Doğa Sakarya’nın şimdiki hali

Doğa Sakarya, efsane dizi Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar’ın kızı Elif karakterine hayat vermiştir. Sakarya büyüyüp güzel bir genç kız oldu.

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i oynuyordu!  İşte Sakarya Doğanın şu anki durumu

2003 yılında ekranlara geldiğinde tüm Türkiye’de adından söz ettiren bir dizi haline gelen Kurtlar Vadisi, Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazdıran yapımcılar arasında yer alıyor.

Başrollerini Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Özgü Namal ve Oktay Kaynarca’nın paylaştığı Kurtlar Vadisi dizisinin tekrarları bugün de izleniyor.

Perşembe gecelerinin olmazsa olmazı olan Kurtlar Vadisi o kadar popüler hale geldi ki karakterleri ve sözleri yıllardır konuşuldu ve söylenmeye devam ediyor.

Oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi gören dizinin çocuk oyuncularından Elif karakterine hayat veren Doğa Sakarya’nın final versiyonu merak konusu oldu.

POLAT ALEMDAR’IN KIZI ELIF KURT VADİSİ’NDE OYNADI

Kurtlar Vadisi dizisinde Necati Şaşmaz’ın canlandırdığı Polat Alemdar, yıllar önce sevgilisi Elif’i kaybetmiş ve büyük bir acı yaşamıştır.

Polat Alemdar, annesinin isteği üzerine Hatice Şendil’in hayat verdiği Ebru karakteriyle evlenerek kızına çok sevdiği sevgilisinin adını verdi.

Elif’i öldükten sonra bile unutamayan Polat, Embru Duro’nun eşine şunları söyledi: “Seni seviyorum Elizabeth!” Büyük bir hata yaptı ve Embro’dan kızına Elif adını verdi.

Çocuk oyuncu Doğa Sakarya, Alemdar’ın kızını canlandırdı. 5 sezondur dizide rol alan ve sette büyüyen Sakarya, şimdilerde güzeller güzeli bir genç kız olmuştur. İşte Polat Alemdar’ın kızı Elif’i oynayan çocuk oyuncunun son hali…

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i canlandırdı!  İşte Doğa Sakarya'nın son durumu #1

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i canlandırdı!  İşte Doğa Sakarya'nın son durumu #2

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i canlandırdı!  İşte Doğa Sakarya'nın güncel durumu 3.

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i canlandırdı!  İşte Doğa Sakarya'nın son durumu 4.

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar'ın kızı Elif'i canlandırdı!  İşte Doğa Sakarya'nın güncel durumu 5.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu