Gündem

Kayseri’de para karşılığı falakaya yatırılma teklifinde bulunulan kadın konuştu

Para anlaşması yaptığı kadınlara ihanet ettiği Kayseri’de fotoğrafları çıkan Erkan T. hakkında suç duyurusunda bulunan NK, kendisine yapılan teklifi anlattı.

Kayseri'de para karşılığı öldürülmesi teklif edilen kadın konuştu

Kayseri’nin Melikgazi semtinde bir nakliye firmasında çalışan Erkan T., evde maddi durumu iyi olmayan kadınları ararken görüldükten sonra, gözlerini uyku bandı, kelepçe ve atkı ile bağladıktan sonra tutuklandı. ve onları mahvetmek.

Fotoğrafları kadınların rızasıyla çektiğini söyleyen Erkan T., yaptığı açıklamada, bunu suç olarak görmediğini ve internette yaymak için yaptığını söyledi.

Hakkında ‘kötülük’ ve “Cinsel taciz” Suçla ilgili soruşturma açılan Erkan T., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Erkan T.’nin çektiği görüntüleri ortaya çıkaran NK, yaşadıklarını DHA’ya anlattı. NK, Erkan T.’nin Kayseri’de yaşarken ailesinin evlerinde kiracı olduğunu ve bu nedenle görüştüklerini söyledi.

“BUNU DA KABUL ETMİYORUM, MESAJ GÖNDERMEYİ İKNA ETMEYİ ÇALIŞTIRIN”

Erkan T.’nin yaptığı olayı kadınlara teklif ettiğini anlatan NK, şunları kaydetti: “Erkan T.’nin anne ve babası evimde kiracı olarak yaşıyordu. Babası arazisi olduğunu ve evle değiştirmek istediğini söyledi. Kabul ettim ve Zonguldak’a döndüm. Toplam 70.000 χ ödedim. Orada, oğlu Erkan T. “İş konuşuyorduk. Onu hayatımda bir kez gördüm. Sonra telefonda konuştuk. Daha sonra benim için böyle bir iş yaptığını söylemeyi teklif etti. Böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledim. Her ne kadar kabul etmesem de mesaj atarak beni ikna etmeye çalıştı. Şahinin kurallarından bahsediyordu. “ dedi.

“MESAJLARLA KONUŞ, SONRA ŞİKAYET ET”

NK, geçen Aralık ayında Zonguldak mahkemesine yaptığı suç duyurusunda savcılığın, fuhuş ve fuhuşta arabuluculuğa ilişkin yeterli delil bulunmadığı ve videodaki kadınların suça rıza gösterdikleri gerekçesiyle uzlaşmaya gerek olmadığına karar verdiğini söyledi. . yaralanma.

WhatsApp mesajlarını da savcılığa ilettiğini belirten NK, şunları kaydetti: “İleride bir şey olursa, bana iftira ederse diye mesajlarda konuşturdum. Sonra şikayet ettim.

Kayseri’de kadınlara para veren kargo işçisi

“SANA YARDIMCI OLACAĞIM AMA DÖNÜŞ OLACAK”

“Sana yardım edeceğim, ama bunun için bir mükafat var” dedi. Hasta annesinin ameliyat olmasını istiyorum ama benden bunu istememesini istedim. O zaman eşimden boşandım ve iki çocuğum oldu. Yeniden evlendikten sonra eşim telefondaki mesajları gördü ve durumu anlattım.

“ÇOK PARA KAZANDIĞINI SÖYLEDİ”

Birlikte şikayette bulunduk ama savcılık bunu reddetti. Artık özgür. Savcılık rıza gösteriyor ama ben bunu kabul etmiyorum. Bunu yaşamadığım söylendi. Onunla yaşamak zorunda mısın? Yaşasaydım, korkmuş ve geçmiş olabilirdim. Bundan çok para kazandığını söyledi. Cezalandırılması gerekir.” dedi.

“BU PROJEYE DEVAM EDECEĞİZ”

NK’nin eşi ise hukuk mücadelesine devam edeceklerini söyledi. “Erkan T. bize kovuşturmadan bir şey çıkmayacağını söyledi. Bu kişinin bilgilerini medyaya iletmek zorunda kaldık. Bu kişiyi bıraktılar. Biz mücadelemize devam edeceğiz. Bu kişi bunu yapmaya devam edecek. Buna izin vermeyin. Git. “ dedi.

Kayseri'de para için öldürülmeyi teklif eden kadın 1 numara konuştu

Kayseri'de para için öldürülmeyi teklif eden kadın 2 numara konuştu

Caesarea'da para karşılığı suç işlemeye kabul edilmesi teklif edilen kadın 3 numara konuştu

Kayseri'de para için öldürülmeyi teklif eden kadın 4 numara konuştu

Kayseri'de para için öldürülmeyi teklif eden kadın 5 numara konuştu

Kayseri'de para karşılığı suç duyurusunda bulunulması teklif edilen kadın 6 numara ile konuştu

Kayseri'de para karşılığı suç işlemeyi teklif eden kadın 7 numara konuştu

Kayseri'de öldürülmeyi teklif eden kadın 8 numara ile konuştu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu