Gündem

Kalp Yarası 13. bölüm 2. fragmanı: Ayşe hapishanede bayılıyor!

ATV’nin sevilen dizisi Kalp Yarası’nın 13. bölümden ikinci fragmanı seyirciyle buluştu. Yayınlanan fragmana Ayşe’nin cezaevinde bayıldığı anlar damga vurdu. Heart Wound 13. bölüm 2. fragmanı aşağıda…

13. bölüm yürekten 2. fragman 2: Ayşe cezaevinde bayılıyor!

Yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban’ın yaptığı ve kültürlerin beşiği Antakya’da çekilen ATV Kalp Yarası’nın iddialı dizisi her bölümüyle izleyicisinden tam not almayı başarıyor.

Başrollerini Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel’in paylaştığı “Süre Film” imzalı “Kalp Yarası” 13. bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Duygusal sahneleriyle milyonları ekrana kilitleyen dizinin yeni bölümü için garip bir bekleyiş sürerken 13. 2. bölüm fragmanı yayınlandı.

Yayınlanan fragmanda cezaevinde zor anlar yaşadı. Ayşe tarafından Hapishanedeki diğer kadınlar tarafından tehdit edildiği görüldü.

Öte yandan Hande’nin annesi Zümrüt, Ayşe’yi ziyaret etti. Ayşe’nin cezaevinde öldüğü anlar fragmana damga vurdu. Heart Wound 13. bölüm 2. fragmanı aşağıda…

Heart Wound, 13. Bölüm 2. Fragmanı İZLE

KALP TRAVMA 12. BÖLÜM NE OLDU?

Bahai’nin vurulmasının sorumluluğu Ayşe’ye düşer. Ace’in hatasını asla affetmeyen Ferrit bir karar vermek zorundadır. Ne olursa olsun sevdiği kadını koruyacak mı yoksa ona sırt mı dönecek?

Ayşe’nin cinayetten arandığını öğrenen Sancakzede Ailesi, Adnan’ın kalp krizi haberiyle bir şok daha yaşar. Bu durum aile içindeki dengeleri sarsarken bir yandan da geçmişin sırları bir bir ortaya çıkıyor.

Sancakzede ailesi hiç tanımadıkları bir düşmanın adımlarıyla karşı karşıyadır. Hande, hem Baha’dan hem de Ace’den kurtulduğunu düşünerek zaferin tadını çıkarmaya başlar.

Adnan’ın kalp krizi geçirmesiyle Yaman’ın hayatını alt üst edecek gerçeğin ortaya çıkması an meselesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu