Gündem

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisine 15 akademisyen alımı yapılacak

Resmi Gazete’ye göre, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi’ne (JSGA) 2 Doktora ve 13 öğretim görevlisi alımı yapılacak.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'nde 15 akademisyen istihdam edilecek

Resmi Gazete’de yayınlanan duyuruya göre adaylar, JSGA Güvenlik Bilimleri Yüksekokulu Yabancı Diller Bölümü’ne atanacak 15 akademisyen için 8 Ekim’e kadar başvuru yapabilecek.

DOKTOR AKADEMİK ÜYE BAŞVURUSU İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR

Doktora kadrosuna başvuracak adayların özgeçmişi, nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik ile ilgisi olmadığına dair belge, noter veya kurum onaylı lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık/belgeler/transkript, transkript, transkript Y, , 2 adet güvenlik araştırması ve arşivleme formu, JSGA puan şablonunun tam bir kopyası, 2 adet fotoğraf, varsa hizmet kuruluşu tarafından onaylanmış kayıt ve 4 nüsha olarak CD’de hazırlanacak yayın, bilimsel çalışma ve yayın listesi.

AKADEMİK PERSONEL BAŞVURU ŞARTLARI

Öğretim elemanları için adayların başvurdukları bilim dalını belirten bir başvuru, özgeçmiş, nüfus cüzdanı fotokopisi, askerlik ile ilgisi olmadığına dair belge, noter veya lisans, onaylı yüksek lisans kurumu sunmaları gerekmektedir. , Doktora veya uzmanlık/sertifika belgeleri, YDS Sonuç Belgesi ve ALES Sonuç Belgesi, Adli JSGA Başkanlığı Akademik Geliştirme ve Değerlendirme Şube Müdürlüğü’ne 30 gün içinde şahsen veya posta yoluyla başvurmak için gerekli 2 adet güvenlik sertifikası, fotoğraf ve hizmet analiz belgesi ile onaylı varsa kurum.

Başvurular için hazırlanacak formlar ve detaylı bilgi JSGA Başkanlığı’ndan temin edilebilir. “www.jsga.edu.tr” web sitesinde yer almaktadır.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi #1'e 15 akademisyen alınacak

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi # 2'ye 15 akademisyen alınacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu