Gündem

İstanbul’da 8 aracın hasar görmesine neden olan şoförü tüple dövmeye çalıştılar

Güngören’de freni boşalan araç 8 araçta hasara yol açtı. Kazanın ardından araç sahipleri sürücüye piknik tüpüyle vurmaya çalıştı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İstanbul'da şoföre boruyla vurmaya çalışan 8 araçta hasar meydana geldi.

İstanbul Güngören’deki kazanın ardından istenmeyen anlar yaşandı.

Akıncılar Mahallesi’nde Alper Karanfil rehberliğinde kuru bakliyat yüklü bir tır yokuş aşağı inerken belirlenemeyen bir nedenle frenini kaybetti.

İçinde şoför ve bir yolcunun bulunduğu tır, yolda bir şantiyenin etrafında çarpışarak durmaya çalışsa da, önce yoldaki bir tıra sonra park halindeki bir araca çarparak durmayı başardı.

İstanbul'da 8 araca zarar veren sürücüye 1 numaralı boruyla vurmaya çalıştılar

“HİÇBİR ŞEYİM YOK AMA 8 ARAÇ HASAR GÖRDÜ”

TIR’ın çarptığı araç domino etkisi yaparak 8 araçta hasara yol açtı. Alper Karanfil Kamyon Şoförü,’“Araba havada kaldı. Rampanın başından inşaata girmeye çalıştım, yapamadım. İşte sonuç. Fren çalışmadığı için şantiyeye girmeye çalıştım. Direğe çarptım ve ampulü kırdım. Yaralanmam daha önce olmuş bir şey. Düştüm, Allah’a şükür hiçbir şeyim yok. 8 araç hasar gördü dedi.

İstanbul'da 8 araca zarar veren sürücüye 2 numaralı boruyla vurmaya çalıştılar

Silindirlerle saldıran ARAÇ SAHİPLERİ

Sürücünün arkadaşı Emrullah Maytalman, kazanın ardından olay yerine gelen araç sahiplerinin tırda bulunan piknik tüpünü alarak sürücü Alper Karanfil’e saldırdığını iddia etti.

Kaza sonrası hasar gören araçlar araç sahipleri tarafından çekiciyle çekilirken, fren hasarı giderilen kamyon olay yerinden kaldırıldı.

Olayın nedenleriyle ilgili soruşturma başlatıldı.

İstanbul'da 8 araca zarar veren sürücüye 3 numaralı boruyla vurmaya çalıştılar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu