Ekonomi

İstanbul, Avrupa’nın 1 numaralı şehri seçildi

Travel and Leisure dergisi, 11 Ocak-11 Mayıs tarihleri ​​arasında gerçekleştirilen ankette İstanbul’u 91,32 puanla “Avrupa’nın 1 numaralı şehri” seçti.

İstanbul Avrupa'nın 1 numaralı şehri seçildi

İstanbul her yönüyle en önemli turizm merkezlerinden biri olmaya devam ederken, bu başarı İstanbul Valisi Ali Gerlkaya’nın açıkladığı ilk yazıyla taçlandı.

İstanbul Valisi Yerlikaya bu yılki Travel and Leisure dergisini açıkladı “Dünyanın en iyi ödülleri”İstanbul’un Avrupa’da 1 numaralı şehir seçildiğini duyurdu.

“İSTANBUL AVRUPA ŞEHİRLERİNDEN SONRA EN SIRADA”

Vali Yerlikaya, sosyal medya hesabından, “İstanbul, Avrupa şehirleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İstanbul Avrupa’nın 1 numaralı şehridir.

DÜNYANIN EN İYİ ÖDÜLLERİNDE FAVORİ ŞEHİR

Bu yılki Travel and Leisure “Dünyanın En İyisi” ödüllerinde binlerce kişi favori şehri olarak İstanbul’u seçti. Bu bizim gururumuz.” açıklama yaptı.

İstanbul Avrupa'nın 1 numaralı şehri seçildi #1

KONSTANTIPOULI 91,32 PUANLA BİRİNCİ

Derginin yaptığı ankete katılanların son 3 yıllık deneyimine göre, 11 Ocak – 11 Mayıs tarihleri ​​arasında yapılan oylama ile İstanbul 91,32 puanla ilk sırada yer aldı.

İstanbul Avrupa'nın 1 numaralı şehri seçildi #2

İSTANBUL KÖŞELERİ BELİRTİLEN

İstanbul’un, Topkapı Sarayı ve Ayasofya gibi tarihi yerlerin yanı sıra, sonsuz cazibesi ile her zaman tarihin buluşma noktası olduğunu belirten inceleme yazısında, İstanbul Havalimanı, Nisadashi ve Ayasofya gibi modern cazibeye sahip yerlerden bahsetmesiyle de övüldü. Galataport.

İstanbul Avrupa'nın 1 numaralı şehri seçildi #3

İstanbul Avrupa'nın 1 numaralı şehri seçildi #4

İstanbul Avrupa'nın 1 numaralı şehri seçildi #5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu