Magazin

Irmak Arıcı: Ailem şarkcı olmamı istemedi

Hareket halindeki bir sürücüyle kavga etmesi nedeniyle uzun süredir gündemde olan şarkıcı Irmak Arıcı, bir anısını paylaştı.

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi

Programa davet edilen şarkıcı Irmak Arıcı, garipliği anlattı.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Mühür” ile adından söz ettiren Irmak Arıcı, ailesine şarkıcı olmak istediğini söyleyince aldığı tepkiyi anlattı.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Mühür” adlı şarkısıyla ünlenen Irmak Arıcı, müzikal yolculuğu sorulduğunda şu ifadeleri kullandı:

“AİLEMLE 6 YIL RFEF’E GİTTİ”

“Babam bağlama çalardı, ablam müzik öğretmeniydi. Lisede söz yazdım, yazma aşkım okulda başladı. Annem ve babam Türk Sanat Müziği korosuna gittiler. Onlarla 6 yıl koroya gittim. Adım yeni nesil olarak anılıyor klasik Türk müziğini ve türkülerini çok seviyorum.Seviyorum daha değerli buluyorum.Babam müzik yapacağımı öğrenince gelemem dedi. kapıdan çıkınca geri dön!” dedi.”

Veterinerlik eğitimi alan 26 yaşındaki şarkıcı, sözlerini daha sonra söyledi. “Kurt masasıydı, haklıydı. Veterinerde de kurt masası vardı. Ama babam şimdi mutlu.” şeklinde devam etti.

Tartıştığı adamın yüzüne tükürdü

Irmak Arıcı ise geçtiğimiz Ağustos ayında emekli olma konusunda tartıştığı kişinin yüzüne tükürdü.

“Koronavirüs salgını sırasında birinin üzerine tükürmek suçtur!” Genç şarkıcının adamla tokalaştığı o anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Dikkatsiz tavrıyla dikkat çeken Arıcı, daha sonra sahneden ayrıldı.

Irmak Arıcı: Ailem 1 numaralı şarkıcı olmamı istemedi

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi #2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu