Magazin

İpek Acar: Çok üzüldük

Kpek Açar, rahmetli sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar’ın babamın soyadını kullanmaması gerektiğini söylediğini söyledi.

Kpek Acar: Çok üzgünüz

Geçtiğimiz günlerde Kayahan’ın kızı Beste Açar, χρήσηpek Açar’ın babasının yeniden evlenmesine rağmen kullanmasına tepki gösterdi ve paylaştı. Konuyla ilgili sessizliğini koruyan çift, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

“YUKARI YOK”

Alper Kömürcü, “Çok mutlu ve güzel bir ailemiz var, son zamanlarda biraz üzgünüz” Gözyaşlarıyla cümlesini bitiremedi. Alper Kömürcü “İpek Kayahan, bıraktığını son nefesine kadar koruyacaktır. İpek’e böyle bir kadın olduğu için, karakteri ve yüreği için aşık oldum… Kpek’e bu desteği sonuna kadar vermeye devam edeceğim. Stresli bir hayat yaşıyoruz ve buna katlanabiliyoruz ama anneleri üzgün, ikisi de yaşlı… Çok mutlu ve güzel bir ailemiz var, huzurlu bir evimiz var ve Kayahan’ın geride bıraktıklarıyla her zaman ilgilenecek. “Bundan başka bir şey yok.” dedi.

“ÇOK KIZGINIZ”

İpek AçarGerçekten çok üzüldük… Çocuğumun babası Kayahan benim için çok değerli… Gerek yoktu, çok üzüldük böyle şeylere. Farklı algılamaya çalışmak iyi bir davranış değildir. dedi.

Kpek Acar: Çok üzgünüz #1

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu