Gündem

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’lı Bir Gece Ansızın dizisinin adı değişti! Yeni adı bakın ne oldu

Başrollerini Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın paylaştığı Yeni Show TV dizisi One Night Ani’de güzel bir gelişme yaşandı. Ay Yapım imzalı dizinin adı “Baba” olarak değiştirildi.

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş'ın rol aldığı 'Bir Gece Ansızın' dizisinin adı değişti!  Bakın yeni isim ne

Senaryosunu Gökhan Horzum ve Ekin Atalar’ın yazdığı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın yer aldığı Show TV’nin yeni dizisi “Bir Gece Ani” çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Başrollerinde Haluk Bilginer’in ‘Emin Saruhanlı’, Tolga Sarıtaş’ın ise ‘Kadir Saruhanlı’ rolünde yer aldığı Bir Gece Ansızın dizisi izleyicileri bekliyor.

Tolga Sarıtaş’ın ablası rolüyle geçtiğimiz günlerde Son Yaz dizisinde izleyici karşısına çıkan Hafsanur Sancaktutan’ın röportaj yaptığı biliniyor.

Anadolu’dan İstanbul’a gelen bir ailenin hikayesini anlatan dizi, Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş hayranları arasında büyük heyecan yarattı.

Ancak hazırlıkları tüm hızıyla devam eden diziye bir flashback yaşandı ve ‘Birden Bir Gece’ olarak açıklanan dizinin adının değiştiği ortaya çıktı.

YENİ ADI “BABA” OLDU

Birsen Altuntaş’a göre Ay Yapım’ın Show TV için çektiği ve yeni sezonun iddialı dizileri arasında yayınlanan Bir Gece Ani dizisinin adı “Baba” olarak değiştirildi.

Saruhanlı ailesinin uçak kazasından sonra yaşadığı değişimi etkileyici bir dille anlatacak olan dizide efsane oyuncular Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş baba oğul oynayacak.

Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizide Zeynep Tuğçe Bayat, Beril Pozam, Taner Rumeli ve Özge Aczacar’ın isimleri de anıldı.

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş ile Bir Gece Ansızın dizisinin adını değiştirin!  Yeniliklere bakın # 1

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş ile Bir Gece Ansızın dizisinin adını değiştirin!  Yeni isim bakın ne oldu # 2

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu