Spor

Galatasaray’dan Zorbay Küçük’e tepki

Galatasaray-Başakşehir maçının hakemi Zorbai Küçük’ün Kerem Aktürkoğlu’nu “yalancı” olarak nitelendirdiğini ifade eden Galatasaraylı futbolcular, maçın ardından sert açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'dan Zorbai Kyuchuk'a tepki

Galatasaraylı futbolcular, Başakşehir maçının ardından hakem Zorbai Kyutsuk’a tepki gösterdi.

“KABUL ETMİYORUM”

Öncelikle genç futbolcu Berkan Koutlou maçı değerlendirdi. “1 puan için özür dileriz. Daha fazlasını hak ettiğimizi düşünüyorum. Futbol dışında başka şeylerden bahsetmek istiyorum. Burada saygıyı aşan şeyler oldu. Bize yalancı dediler. Kerem’e yalancı denildi. Kerem burada hiçbir şey yapmasa da bunlar var. sözlerini kullandı… 1 metre önümde oldu. Önce saygı bekliyoruz. Neden böyle oldu anlamıyorum. Biz Galatasaraylıyız. Her şeyden önce insanız. Kabul etmeyin”. dedi.

Galatasaray'dan Zorbay Küçük'e tepki #1

“HAKEM KEREM “YANLIŞ” DEDİ

Zorbay Küçük’ün Kerem Aktüroğlu Hakkında “Yalancı” Berkan Koutlou söyledi “Evde ve sahada mı? Bu sözler kullanılıyor mu? Koridorlarda oyuncumuza ‘yalancı’ deniyor. Bunu kabul etmiyorum.” açıklama yaptı.

Galatasaray'dan Zorbay Küçük'e tepki 2.

NECATI ATEŞ: “YÜZÜNDEN SÖYLEDİ”

Necati Ateş’e açıklamalarda bulundu. “Berkan’ın durduğu yerden devam edeyim. Oyuncumuz fazla konuşamadı. Hem 4. hakem hem de Zorbai ile arayacağım. Ben ona hakem demeyeceğim. Yanıma geldi, Kerem “Lan,” kelimesini kullandığını söyledi. Galatasaraylı oyuncu bir şey diyorsa sarı diyorsun, ileri gidiyorsa kırmızı diyorsun. Biz diyoruz ki yarın sarı kartını göstereceksin, bir gün göstereceğiz. Dedim ki, “Oyuncunuz yalancı.” Değeri varsa gösterin, neden göstermesin. “Onu farklı bir noktaya getiriyor. Her maçtan sonra hakemle konuşuyoruz, oyun tam bir oyun. Yapabiliriz. konuşma. İzin vermiyorlar.” ifadeleri kullandı.

Galatasaray'dan Zorbay Küçük'e tepki 3

NE OLDU?

İddialara göre; Zorbai Küçük, maçın ardından Galatasaraylı futbolculara açıklamalarda bulundu. “Devam etmek” Bunu söyledikten sonra Kerem Aktürkoğlu’na “Yalancı” dedi.

Zorbay Küçük, takım lideri Arda Turan’ın tepkisi üzerine “Ne yapacaksın, bana ayakkabı mı atacaksın?” sözlerini kullandı.

Sarı-kırmızılı oyuncular bu sözlerle hakeme çok tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu