Spor

Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? İşte bilet fiyatları

Fenerbahçe ile Ukrayna ekibi Shakhtar Donetsk, Ukrayna’da yaşananlara dikkat çekmek için fuarına çıkacak. Peki Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?  şte bilet fiyatları

Fenerbahçe, Ukrayna’da yaşananlara dikkat çekmek ve barışa yeniden gözden geçirmek yeniden canlandırma Shakhtar Donetsk ile maçına yapılacak.

Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk, futbolun evrensel gücüyle barış için geleceğimiz adına ”Barış İçin Futbol’un sloganından yola karşı karşıya gelecek”

Sınıf futbolsever ise Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçın tarihi ve saatini merak ediyor. Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçın biletlerinin fiyatları da araştırılıyor.

Peki Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk bilet fiyatları ne kadar? İşte enerbahçe – Shakhtar Donetsk maçı bilet fiyatları…

Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçı, 19 Nisan 2022 Salı günü 17.00’de başlayacak ve Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Karşılaşmanın geliri, savaş mağduru masum insanlar ve çocuklar için kullanılacak.

”Barış için maç” sloganıyla bu özel maç, Galatasaray televizyonu’ndan canlı olarak yayınlanacak.

Fenerbahçe - Shakhtar Donetsk maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?  şte kütük fiyatları #1

Fenerbahçe – Shakhtar Donetsk maçı bilet fiyatları

Tribünde olmak ve tribünde olmasa bile bilet almak için yapılacak bu yürüyüşa destek isteyenler için biletler, 14 Nisan 2022 Perşembe günü www.passo.com.tr üzerinden satılıyor.

  • Hatıra kütük (bağış): 50 TL
  • Çıplak Arkası: 50 TL
  • Doğu tribünler: 100 TL
  • Alt tribün: 200 TL

Not: Maçta birlik kartlar geçerli değildir. Bilet satın alacağını Passolig’i satın alamaz. Passolig kartı olmayan taraftarlar da bilet alabilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu