Gündem

Fatih Terim’e en büyük hediye büyük kızından geldi! Merve Terim meğer..

Geçen gün doğum gününü kutlayan Fatih Terim, Merve Terim Çetin’in kızının hamile olduğunu duyunca çok heyecanlandı. Bir oğlu olan Merve Terim, ikinci kez anne olmaya hazırlandığını duyurdu.

Fatih Terim'e en büyük hediye büyük kızından geldi!  Merve Terim'in olduğu ortaya çıktı..

Buse ve Merve adında iki kızı ve üç torunu olan Fatih Terim, yeniden dede olmaya hazırlanıyor.

Fatih Terim’in büyük kızı Merve Terim Çetin, anne olma müjdesini sosyal medya hesabından duyurdu.

Yaman adında bir oğlu olan ve oğlunu 6,5 aylık hamileyken dünyaya getiren Terim, yaptığı açıklamada. “Korkularım gerçek, endişelerim yoğun.” ifadeleri kullandı.

Terim, 2011 yılında Ahmet Baran Çetin ile evlendi. Çiftin oğulları Yaman 2014 yılında dünyaya geldi.

“BU HAYATTA ANNE OLMAK İSTİYORUM.”

Hamilelik haberini Instagram’da paylaşarak duyuran Terim, “Aslında bu fotoğrafta 4 kişiyiz yine bu geziye çıkmak için deli olduğumu düşünen kalabalık bir grup olsa da ben bu hayatta anne olmayı daha çok sevdim ve bu yüzden bir yolun başındayım. yolum zor ve uzun olsa da bambaşka bir hikaye…“dedi.

Fatih Terim'e en büyük hediye büyük kızından geldi!  Merve Terim olduğu ortaya çıktı.. #1

“YAMAN Beni Yetiştirdi”

“Anne olmak, birlikte büyümek demektir.” “İfadelerini kullanan Merve Terim Çetin”Onlar bile söylüyorlar mı? “Bazen çocuk anneyi büyütür ve geliştirir.” İşte bizim başımıza gelen de tam olarak buydu, Yaman büyüdü, gelişti ve beni cesaretlendirdi. Kişiliğinizi ve önceliklerinizi değiştiren bir olgu olan annelik…

Düşündüğünüzde kendinizden insan yapmak hiç bir anlamda kolay değil, fiziksel değişimler dışında zihinsel değişimler de sırtınızda ve bu ağırlık bizden fazla, biz prematüre anneleri hayal ediyoruz…

Tüm bu zorlu süreçlerin dışında, bu güzelliği tekrar yaşayabilmek ve biz gittikten sonra Yaman’ın yalnız olmayacağını bilmek tüm zorlukları kolaylaştırıyor. “Bunun için binlerce kez minnettarım.” dedi.

Fatih Terim'e en büyük hediye büyük kızından geldi!  Merve Terim olduğu ortaya çıktı.. #2

GEBELİK PROSEDÜRÜ RİSKİ

Hamilelik dönemindeki tehlikelerin farkında olduğunu ifade eden Terim, ““Korkularım gerçek, endişelerim yoğun ama yine de bu sefer sonunu sağlıkla görebileceğime yürekten inanıyorum.” dedi.

Fatih Terim'e en büyük hediye büyük kızından geldi!  Merve Terim olduğu ortaya çıktı.. # 3

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu