Spor

Fatih Terim’den oyunculara moral

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, oyuncularla görüşerek morallerini yüksek tutmalarını söyledi.

Fatih Terim'den oyunculara etik

Sarı-kırmızılı ekipte yeni transferlerin de dahil olmasıyla birlikte yaş ortalaması önemli ölçüde azaldı ve yeni bir takım ortaya çıktı.

Ancak futbolcuların çoğunun genç olması nedeniyle uyum sorunu yaşayan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim olayı anladı.

Floria’da deneyimli bir teknisyen tedavi seanslarına başladı.

Tecrübeli antrenör, Floria’da gerçekleşen antrenman öncesi özel bir toplantı düzenleyerek oyunculara destek verdi.

Bu toplantıda Terim şunları söyledi: “Gençsin ve böyle anlardan geçebilirsin. Kimseyi görmezden gel, eleştiriyi görmezden gel ve sadece sahaya odaklan.

Fatih Terim'den 1 numaralı oyunculara moral

“Bu ligde kazanamayacağımız takım yok”

Sana güveniyorum. Birlikte kalkacağız. Hep birlikte bu kötü gidişata son vereceğiz. Senden tek beklentim sahada kendi oyununu oynaman. “Arkamızdaki tribünlerdeki taraftarların gücünü alabilirsek bu ligde kazanamayacağımız takım yoktur.” ifadelerini kullandığı bilinmektedir.

Fatih Terim'den oyuncular için etik # 2

ULUSAL ARAMA BEKLİYOR

Üst üste Göztepe, Marsilya (d) ve Rizespor (d) maçlarının ardından başlayacak Milli arayı dört gözle bekleyen Terim, takımının bu süreçte toparlanacağına inanıyor.

Hem yaralıların dönüşü hem de kampın hızında yeniden antrenman yapma fırsatı Fatih’in iştahını kabarttı. Bu nedenle sarı-kırmızılılar milli tatile kadar 3 sınavı en yüksek puanla geçerek toparlanma hesaplarını yapıyorlar.

Fatih Terim'den 3 numaralı oyunculara moral

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu