Gündem

Falakacı sapık Hakan Ural’ı çıldırttı

Kayseri’de yaşanan ‘para karşılığı para’ olayına tepki gösteren Hakan Ural, “Sapıklık değilse herkes kafasına göre ayaklarını yere vursun” dedi.

Sapık sapık Hakan Ural'ı çıldırttı

Sezariye’de kadınlarla para karşılığında bacaklarını bağlayıp servet yapan Erkan T., Türkiye’nin gündemine oturdu.

Kargo çalışanı Erkan T., kadınlara işkence yaparken görüntülerinin ortaya çıkması üzerine polis tarafından tutuklanarak serbest bırakıldı.

“Fenomen için yaptım, suç olduğunu düşünmedim”

Erkan T. yaptığı açıklamada evli olduğunu belirtti. “Kadınlarla sosyal medya üzerinden tanıştım. Bu fotoğraflar çekildiğinde evde kimse yoktu. Kimseye bir şey yapması için baskı yapmadım. İnternette fenomen olmak ve bu videoları yaparak para kazanmak istiyordum. Düşünmedim. Bu olayda kadınların rızası olduğu için suç olabilir” dedi. dedi.

HAKAN URAL KALKINMA YANGIN CANLI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı’nın sunuculuğunda gerçekleştirilen Hayatta Neler Oluyor programında skandal olay konuşuldu.

Hakan Ural, Erkan T.’nin açıklamasının ardından olaya tepkisini dile getirdi.

Sapık sapık Hakan Ural’ı çıldırttı

“DALGALAR, İNSAN MÜKEMMELDİR”

Erkan T.’nin iki çocuk babası olduğunu vurgulayan Hakan Ural, şunları söyledi:

“İnanılmaz. Bu adamlar ona baba diyor. Onun suç olduğunu bilerek herkesi öldürürsün, öldürürsün. Benimle dalga geçiyor çünkü fenomen olacağım, adam sapık.

Sapık sapık Hakan Ural'ı 1 numara çıldırdı

“FALAKAY’a koyacağım, gözünü kesecek”

Kızım sen bu adam hakkında ne biliyorsun kafa karıştırırım diyor gözlerini kapatıp gözünü kesiyor. Karım söylerse seni bağlarım, hayır derim. Eğer beni kesersen, prangalardan nasıl kurtulurum? O anda duygu patlıyor, “Hazır olduğumda keseceğim” diyor.

Sapık sapık Hakan Ural'ı çıldırttı #2

“OLASI DEĞİLSE HERKES DÜŞECEKTİR”

İnsanların sapkınlıklarını ve anormalliklerini kayıt altına almak ve halka açıklamak istemeleri korkunç. Bu duygu tıbben bozulmuş olsun ya da olmasın herkes kafasına göre ayağını tokatlamalıdır. Bu adamla sapkınlık için yüzleşeceksin.

“EŞİNİ DENETLEMEYECEĞİNİ NEREDEN BİLİYORSUNUZ”

Bu boyutta çarpıtılmış bir adamın karısına ve çocuğuna zarar vermeyeceğine hangi mantıklı mantık ve bilim adamı beni temin edebilir? Yarın karısını ve çocuğunu katletmesini mi bekleyeceksin? »

Kayseri’de kadınlara para veren kargo işçisi VİDEO

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu