Gündem

Fahriye Evcen Alparslan dizisi için çalışmalara başladı! Akça Hatun geliyor… İşte ilk kareler

Yeni sezonda Alparslan dizisinde Barış Arduç ile başrolü paylaşacak olan Fahriye Evcen, kariyerine başladı. Evcen, dizinin yetim çocuğu Akça Hatun’a hayat verecek. İşte ilk kareler…

Fahriye Evcen, Alparslan dizisi için çalışmalara başladı!  Akça Hatun geliyor... İşte ilk kareler

Alparslan: TRT1 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve reyting rekorları kıran “Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinin ardından başlayacak olan Büyük Selçuklu dizisi büyük merakla bekleniyor.

Aklı Film tarafından TRT için çekildi ve Barış Arduç ile Fahriye Evcen’i bir araya getirdi. Alparslan: Büyük Selçuklu, Yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri.

AKCA HATUN KARAKTERİNE HAYATA GEÇİRECEK

Yeni sezonda yayınlanması planlanan yapımda Fahriye Evcen, 1071 yılında Selçuklu döneminde yaşayan Akça Hatun karakterine hayat verecek. Dizide hiç kimsesi olmayan Akça Hatun ile Alparslan ilgilenecek. . . .

Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un yer aldığı dizinin yakında bir teaser çekimi olacak. Ay sonunda sette olacak olan grupta Barış Bağcı, Erdinç Gülener, Ferit Kaya ve Gizem Karaca gibi ünlü isimler yer alıyor.

Fahriye Evcen, Alparslan dizisi için çalışmalara başladı!  Akça Hatun geliyor... İşte ilk kareler #1

FAHRİYE EVCE’DEN İLK ÇERÇEVELER

Dizinin yapım şirketi Aklı Film’in patronu Emre Konuk, Fahriye Evcen’in sette çekilen fotoğraflarını paylaştı.

Konuk, gönderisini paylaştı. “Alpaslan’ın kalbine düşen ateş, Akça Hatun μας Oyuncumuz Fahriye Evcen kılıcını kırar ve atını yoldaş yapar. Gecemiz ve gündüzümüz seyircilerimiz içindir. Neredeyse geldik! ‘Notu düşürdü.

Yeni rolü Akça Hatun için binicilik ve kılıç eğitimi alan Evcen’in bu planları şimdiden merak uyandırdı.Fahriye Evcen, Alparslan dizisi için çalışmalara başladı!  Akça Hatun geliyor... İşte ilk kareler #2

Fahriye Evcen, Alparslan dizisi için çalışmalara başladı!  Akça Hatun geliyor... İşte ilk kareler #3

Fahriye Evcen, Alparslan dizisi için çalışmalara başladı!  Akça Hatun geliyor... İşte ilk kareler #4

Fahriye Evcen, Alparslan dizisi için çalışmalara başladı!  Akça Hatun geliyor... İşte ilk kareler #5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu