Spor

Fabricio Bustos: Bu yaşananlar bana garip geldi

Fenerbahçe’nin anlaştığı ancak Independiente yönetiminin yüksek ifadeler nedeniyle transferini son anda engellediği Fabricio Bustos, Independiente yöneticilerine suçlandı.

Fenerbahçe’nin transfer gündeminde olan 25 yaşındaki Arjantinli sağ bek Fabricio Bustos, sarı-lacivertli kulübe transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

“KARİYERİM İÇİN BÜYÜK BİR ADIM OLACAK”

ESPN’e konuşan Bustos“Benim için çok zor bir haftaydı. Türkiye’ye gitmeye hazırdım. Transfer görüşmeleri uzun sürdü. Fenerbahçe’ye gideceğim için çok heyecanlıydım. Kariyerim ve geleceğim için büyük bir adım olurdu.” dedi.

Fabricio Bustos: Bu garipti #1

“BUNLAR MÜKEMMEL”

büstler, “Kulüp son dakikada fikrini değiştirdi ve çok yüksek bir bonservis ücreti istedi. Sözleşmesinin son yılında bir oyuncudan bu kadar yüksek bir bonservis ücreti istemesi kulübüm için çok nadirdir. Bana çok garip geldi. ben mi.” ifadeleri kullandı.

ACİL MÜDAHALE

Fenerbahçe ile Independiente arasındaki 2,5 milyon euro bonservis bedeli için yapılan görüşmelerin sona ermesinin ardından Bustos, anlaşmanın neden bozulduğunu sordu. “Bunu neden yaptığını Independiente yönetimi daha iyi biliyor!” zımnen cevap verdi.

Fabricio Bustos: Bu benim için tuhaftı #2

“KULÜP İLE GÖRÜŞMEDİM”

Bustos, Independiente ile bir sözleşme görüşmediğini söyledi. “Independiente ile görüşme veya pazarlık içinde değilim. Beni kimse aramadı. Ben kimseyi aramadım.o cevapladı.

Fabricio Bustos’un Independiente ile olan sözleşmesi Haziran 2022’de sona eriyor ve Ocak 2022’de herhangi bir kulüple transfer görüşmesi yapmakta özgür olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu