Gündem

Esenyurt’taki pazardan terlik ve çöp kovasını çaldı

Yaşlı bir kadın girdiği çarşıdan terlik ve çöp tenekesi çalarak kayboldu. Olayın ardından mağaza sahibi, “İsteseydi yapardım” dedi.

Esenyurt'ta marketten terlik ve çöp tenekesi çaldı

İstanbul Esenyurt Selahattin Eyyübi Mahallesi’nde Fikri Sönmez Caddesi’ndeki ucuz bir pazarda yaşlı bir kadın müşteri kılığında dükkana girerek terlik ve çöp tenekesi çaldı.

Ucuz marketin güvenlik kamerası tarafından kaydedilen görüntülerde, yaşlı kadının malları mağazadan çıkararak ortadan kaybolduğu ortaya çıktı.

“İHTİYACIM VAR DEDİSE VERİRİM”

Güvenlik kamerasına bakarak durumu anladığını söyleyen Mücahit Yetkilisi’nin sahibi, şunları kaydetti:Saat 13:00 civarıydı ve kasada müşteriye bakıyordum. Dışarıdan birinin malzeme satın aldığını fark ettim ama emin değildim. Müşteri olduğunu sanıyordum. Güvenlik kamerasına baktığımda kadının çantasından bir çanta çıkardığını, terlik ve çöp tenekesini giyip gittiğini gördüm. Onu takip ettim ama yetişemedim. “İhtiyacım var” deseydi, yapardım. Ayrıca dün bir çocuğu kalem çalmaya çalışırken yakaladım. Onun da ihtiyacı olduğunu söylerse ona vereceğimi söyledim.” ifadeleri kullandı.

Olayın ardından güvenlik kamerası görüntülerini polise verdiğini söyleyen mağaza sahibi, şikayette bulunmayı düşündüğünü söyledi.

Esenyurt’ta marketten terlik ve çöp tenekesi çaldı VİDEO

Esenyurt 1 numaralı marketten terlik ve çöp tenekesi çaldı

Esenyurt 2 numaralı marketten terlik ve çöp tenekesi çaldı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu