Gündem

Esenler’deki hırsızı iş yeri sahibi kovaladı

Mağazaya giren 3 kişi hırsızlık yaptı. İşyeri sahibi Hassan Uygun, hırsızlardan birini tedbir almak için kovaladıktan sonra yakalayarak polise teslim etti.

Bir işletme sahibi hırsızı Esenler'e kadar kovaladı

İstanbul’un Esenler ilçesi Fevzi Çakmak semtinde 2’si çocuk 3 kişi iç çamaşırı mağazasının önüne geldi. Zanlılardan biri mağazaya girerken, diğer 2 kişi mağazanın önünde onları izliyordu.

İçerideki zanlı, mağaza sahibi Hasan Uygun, ürünleri gösterirken aldığı ürünü alarak olay yerinden kaçmaya başladı.

İŞ SAHİBİ HIRSIZLARI AVLADI

Katallilos, hırsızların arkasından koşan birini yakalamayı başardı. Yakaladığı zanlıyı da bulunduğu başka bir mağazaya götürerek polise teslim etti.

ŞÜPHELİ GÖZALTI

Polis tarafından gözaltına alınan zanlının polis operasyonları devam ediyor. Öte yandan Eylül ayında çeşitli kişilerin Hasan Uygun’un dükkanına gelip çaldığı öğrenildi.

Esenler’de işletme sahibi hırsızı kovaladı VİDEO

İşyeri sahibi hırsızı Esenler #1'e kadar kovaladı

“MAĞAZAMIZI TAŞIDIK BİR DAHA KAYDETMEYECEĞİZ”

Mağazanın sahibi Hasan Uygun, “Bugün iş yerimizde bir hırsızlık daha oldu. Birkaç ay önce yine oldu. Şimdi onların elindeyiz. Dükkanımızı taşıdık ama yine kurtulamadık. Pandemi ve yükselen dolar nedeniyle işimiz zor. bitti. biz sorunlarla uğraşırken biz de bu hırsızlarla uğraşıyoruz.Hâkimler,savcılar tarafından alınıyorlar ve ertesi gün serbest bırakılıyorlar.Gitiyorlar.Neden gidiyorlar anlamıyorum.Bizim malımız bu kadar mı faydasız? Hepsi esnaf şikayet ediyor, bir an önce çözüme kavuşturulmasını istiyoruz, devletin bunlara önlem almasını istiyorum.

“ELİMDEN ALIYORLAR, ÇOK KORKUNÇ”

“Yaptırım uygularlarsa veya caydırıcı yaptırımlarla karşılaşırlarsa muhtemelen bir daha yapmazlar. Spor ayakkabılarımı aldılar. Çok kibirliydiler. Mağazada kimse yoktu, yan komşudan mağazaya bakmasını istedim. Sonra ben. KOAH’ım var ama bu “Doğum yapıyor. Hırsızı kovaladım. Diğerleri kaçtı.” Şimdi güvende. Bir şey olacağını sanmıyorum. Yarın tekrar göreceğim. Umarım bu son olur. Devletin bunları bir an önce caydırıcı yaptırımlarla cezalandırmasını istiyorum. Bu yeterli”. dedi.

İşyeri sahibi hırsızı Esenler 2'ye kadar kovaladı

İşyeri sahibi hırsızı Esenler #3'e kadar kovaladı

İşyeri sahibi hırsızı Esenler'e kadar kovaladı 4.

İşyeri sahibi hırsızı Esenler'e kadar kovaladı #5

İşyeri sahibi hırsızı Esenler #6'ya kadar kovaladı

İşyeri sahibi hırsızı Esenler #7'ye kadar kovaladı

İşyeri sahibi hırsızı Esenler #8'e kadar kovaladı

İşyeri sahibi hırsızı Esenler #9'a kadar kovaladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu