Spor

Ersin Düzen, TFF’deki görevinden istifa etti

Ünlü TV sunucusu Ersin Layout, TFF Basın Danışmanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Ersin Doğruru TFF'deki görevinden istifa etti

Türkiye’nin Hollanda’ya 6-1 mağlup olduğu maçın ardından teknik direktör Şenol Güneş’i istifaya çağıran Ersin Order, TFF Sözcüsü görevinden ayrıldığını açıkladı.

ŞENOL KRİTİK GİNE

2022 2022 Avrupa Dünya Kupası Elemeleri Grubu altıncı maçında Hollanda’ya deplasmanda 6-1 mağlup olan Ersin Dorou, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Şenol Güneş, Cebelitarık’ın ilk yarısındaki kötü oyunla ilgili şunları söyledi,” Rakibimiz Hollanda’dan da iyi savunma yaptı. 41 dakika gol yemedi. “!” ifadeleri kullandı.

Ersin Doğru TFF 1'deki görevinden istifa etti

Milli takım kaptanı Burak Yılmaz, emre tepki göstererek, “Arkamızdan terbiyesiz davrananları aramızdan temizlemek zorundayız” dedi.

Antrenör .enol Güneş ise maç sonrası yaptığı açıklamayı kullandı. “kötü sınıf” deyimini kullandı. Güneş’in açıklaması Ersin Layout ve Rıdvan Dilmen’e gönderme olarak yorumlandı.

İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI

Yaşananların ardından Twitter hesabından açıklama yaparak TFF’deki görevinden istifa etti. Dizi, “Gönderdiğim tweet’te Hollanda mağlubiyeti tartışmasını ve tartışmasını üzüntüyle takip ettim. Nihat Demzdemir Bey’e de düşüncelerimi ileterek gitmemin daha uygun olacağını söyledim. Cumhurbaşkanına ve kendisine teşekkür ediyorum. yönetim ve Milli Takım’a başarılar diliyoruz ». dedi.

Ersin Doğru TFF 2'deki görevinden istifa etti

Ersin Doğru TFF 3'teki görevinden istifa etti

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu