Spor

Erik ten Hag: Beşiktaş zayıf takım ama burası Şampiyonlar Ligi

Ajax teknik direktörü Eric ten Hague ve tecrübeli Daley Blind, Beşiktaş maçı öncesi konuştu. Ten Hag’ın siyah ve beyaza “zayıf takım” olarak atıfta bulunması tepkilere yol açtı.

Erik ten Hag: Beşiktaş zayıf bir takım ama bu Şampiyonlar Ligi

Ajax teknik direktörü Eric ten Hague ve takımın önemli isimlerinden Daley Blind, Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

“BEŞİKTAŞ ÇOK İYİ OYNAYABİLİR”

Maçı değerlendiren Eric ten Hague “Beşiktaş şu anda grupta zayıf bir takım ancak Şampiyonlar Ligi maçları kolay değil. Pek çok engellileri var ama kendilerine güveniyorlar. Elbette biz de kendimize inanıyoruz. Evet, yoğun yarışlar nedeniyle yarışlar için farklı hazırlıklar var. Farklı bir ayar gerekli. Hepimiz fikre göre eğitime ev sahipliği yapıyoruz. Her maça %100 hazırlanıyoruz ve elimizden gelenin en iyisini yaparak hazırlanıyoruz. Aslında yarışlara hazırlanıp büyük yarışlar yaparak bir sonraki yarışa hazırlanıyoruz. Takımı hazırlamanın tek yolu bu. Sezon başında aşırı formda olmayı bekleyemezsiniz. Her oyunda iyi vakit geçirmeyi düşünürsünüz. Artık daha iyi olacağımıza eminiz. Rakipler evde daha açık oynuyor. Ayrıca daha fazla fırsat buluyoruz. Bizim alanımızda rakipler daha fazlasını bekliyor. Atmosfer olarak kazanmak için çok iddialıyız ama artık kendi stadımızda da iyi sonuçlar almamız gerekiyor.dedi.

Erik ten Hag: Beşiktaş zayıf bir takım ama bu Şampiyonlar Ligi #1

“DEĞİŞİM”

Erik ten Hag, ligde 30 gol atıp 1 gol yeme ile ilgili soruyu yanıtladı. “Kazanmak için bir takım oluşturuyoruz. Başlangıç ​​kadromu bu yüzden seçiyorum. 4-5 hafta önce bir kupa maçı vardı ve bizi çok eleştiriyorlardı. Şimdi bizi Şampiyonlar Ligi finaline layık görüyorlar. büyük değişim. Herkes “bir şey ama biraz daha gerçekçi olmalıyız. Bence bu sözler gerçekçi değil. Bu sözler garip değil ama her iki yöne de gidebilir…” diyor. açıklama yaptı.

Erik ten Hag: Beşiktaş zayıf bir takım ama bu Şampiyonlar Ligi 2.

“BATSHUAYI HAKKINDA BİLGİ ALIYORUZ”

Erik ten Hag, Beşiktaş hakkında “Beşiktaş’ın çok iyi oyuncuları var. Teknik olarak harika oyuncuları var. Çok iyi oynayabilirler. Beşiktaş’ta korktuğum tek bir oyuncu var. Batsuai. O da sahada olacak.” dedi.

Erik ten Hag: Beşiktaş zayıf bir takım ama bu Şampiyonlar Ligi 3.

KÖR: “KESİNLİKLE DEĞİL”

Daley Kör ise “Takım olarak iyi durumdayız. Her maça ayrı ayrı hazırlanıyoruz. Birbirimizi güçlendiriyoruz. İyi oynarsak Beşiktaş’ın bizi yenmesi zor olur. Tabii ki çok meşgul. Haftada birkaç oyun oynamayı severim. Daha fazla oyun oynayabilmek eğlenceli. Bütün hafta antrenman yapmaktansa her gün oyun oynamayı tercih ederim. Şu ana kadar maçlarda ve antrenmanlarda hiç panik yapmadık. Çok antrenman yapamıyoruz ama doğru yoldayız. Aynı şeyi hem evde hem de deplasmanda oynamalıyız. Neden harici olarak daha iyi olmadığımızı ve dahili olarak o kadar iyi olmadığımızı bilmiyorum. Berghaus’un performansına şaşırmadım. Başlangıç ​​kadrosunda ve çok sakin oynuyor. Oyunun iki tarafında iyi. Böyle devam ederse bizim için daha iyi olacak. Yeni oyuncularla çok konuşur ve konuşurum. Her sezon yeni oyuncular geliyor. onlara yardım ederim. Onlara rol model olmaya çalışıyorum. ifadeleri kullandı.

Erik ten Hag: Beşiktaş zayıf bir takım ama bu Şampiyonlar Ligi 4.

Kıdemli isim Daley Blind de Beşiktaş’ta çok oyuncu var. Çok sakatlıkları var mı diye bakmıyoruz ve Beşiktaş’ı küçümsemiyoruz. açıklama yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu