Spor

Emre Belözoğlu: Rizespor’u reddettim

İsmi Rizespor ile anılan Emre Belözoğlu, “Tahir Kıran, Rizespor teknik direktörü olmak için teklifte bulundu. Onlara teşekkür ettim ve reddettim” dedi. ifadeleri kullandı.

Emre Belözoğlu: Rizespor'u reddettim

Futboldan emekli olduğu ve son 10 haftayı teknik direktör olarak geçirdiği Fenerbahçe’de geçtiğimiz sezona sportif direktör olarak başlayan Emre Belözoğlu, geçtiğimiz günlerde Rizespor olarak anıldı ve Karadeniz takımının başındaki Tahir Kıran onları şiddetle yalanladı.

Kıran, Belizoğlu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Emre Belözoğlu’nun tesislerin kapısından geçmesine izin vermem, kim ne yazarsa yazsın, Emre Belözoğlu’nun kulübümde yeri yok bence! Başakşehir maçını unutmadım, bir gazeteciye saldıran adamın kulübüme girmesine izin vermeyeceğim” dedi. Onun ifadelerini kullanın.

Konuyla ilgili TGRT Haber’e konuşan Belizoğlu, Bülent Uygun’un ayrılmasının ardından kendisine iş teklif edildiğini söyledi.

Emre Belözoğlu: Rizespor'u reddettim #1

“TAHİR GÜZEL GÖRÜŞME İSTEDİ”

Belizoğlu’nun açıklamalarında, “Rizespor Başkanı Tahir Kıran’ın açıklamaları 10-15 gün öncesine ait. Bülent Uygun’un ayrılmasının ardından Tahir Bey, Hamza Hamzaoğlu’nun göreve başlamasından iki gün önce görüşme talebinde bulundu. Görüşme sırasında Rizespor’un teknik direktörü olmam teklif edildi. Onlara teşekkür ettim ve tekliflerini kabul etmeyeceğimi söyledim.

Emre Belözoğlu: Rizespor'u reddettim 2.

“HAMZA HAMZAOILOU’YA BAŞARILAR DİLİYORUM”

Rizespor’a ve değerli hocamız Hamza Hamzaoğlu’na başarılar diliyorum. Bu tür çatışmaların bize ve en önemlisi toplumlara zarar verdiği aşikar. O yüzden daha fazla konuşarak böyle bir konuya dahil olmak istemiyorum” dedi. ifadeleri kullandı.

Emre Belözoğlu: Rizespor'u reddettim 3.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu