Magazin

Ece Seçkin sözünü tuttu

Ece Seçkin gelinliklerini hayranlarının beğenisine sunacağını söylemişti.

Ece Seçkin sözünü tuttu

15 Eylül’de 4 yaşındaki pilot Çağrı Terlemez ile nikah masasına oturan Ece Seçkin, gelinliğini hayranlarına hediye edeceğini söyledi. Sözünü tutan ünlü şarkıcı, dün gece İzmir’de verdiği konserin ardından ilk gelinliğini hayranlarına hediye etti.

Popcu Ece Seçkin ile Çağrı Terlemez, pandemi nedeniyle erteledikleri geçtiğimiz hafta dünyaevine girmişti. Çift, hayatlarını Beykoz’da bir mekanda birleştirmişti.

GELİNİ İNCEYE VERİN

Seçkin, düğünün ardından hediye edeceğini duyurduğu ilk gelinliğini dün akşam İzmir’de verdiği konserin ardından sevenlerine hediye etti. Ünlü şarkıcı, sekiz hafta sonra dünyaya girecek olan 25 yaşındaki hayranı Nurten ile buluştuğu gün duygulu anlar yaşadı.

Vücut ölçülerinde Ece Seçkin’i andıran genç kız, gelinliği giydikten sonra gözlerini aynadan alamadı ve mutluluğunu gizleyemedi.

“İYİ ŞANSLAR”

Ünlü şarkıcı, heyecanını sosyal medya hesabından paylaştı. ayrık, “Nurten haftalar önce benimle geldi. Hayalindeki gelinliği üzerimde görünce çok heyecanlandı. Bana vücut ölçülerini ve fotoğraflarını yolladı ve dün İzmir’deki konserime geldi. Gelin görmek benim için gerçekten heyecan vericiydi. Nurten giyin.Bu gelinlik tam size göre.İyi şanslar, ömür boyu mutlu olun.Diğer gelinliğim İstanbul’daki konserimde yeni gelin adayına gidecek 15. Ekim Konsere gelecekler bana yazsın ve fotoğraflarını göndermeyi unutmayın.‘ dedi.

Ece Seçkin sözünü tuttu #1

Ece Seçkin 2 numaralı sözünü tuttuEce Seçkin 3 numaralı sözünü tuttu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu