Magazin

Ebru Şancı’dan Damla Ersubaşı’na: Bindiğin dalı kesme

Ebru Şancı, eski eşi Mustafa Can Keser ile barışan Damla Ersubaşı’yı eleştirdi.

Ebru Şancı'dan Damla Ersubaşı'na: Bindiğiniz dalı kesmeyin

Sihirli Anne dizisinde oynayan Tuğçe karakteri ile tanınan Damla Ersubaşı, 2020 yılında Mustafa Can Keser’den maceralı bir şekilde boşandı.

“İhanet” ve “şiddet” iddialarının ardından ayrılan ikili, aralarındaki buzları eriterek barıştı.

Ebru Şancı, eski kocasıyla yeniden evleneceğini açıklayan Ersubaşı hakkında konuştu. Ebru Şancı yaptığı açıklamada, futbolcu eşi Alpaslan Öztürk hakkında yaptığı itirafla herkesi şaşırttı.

“PİRİNÇ KALIYOR”

Şarkıcı yaptığı açıklamada, “Geçmişte kol kırıldı ve kol içeride kaldı. Şimdi Damla’nın en büyük hatası onu ifşa etmesi.” dedi. Ebru Şancı’nın bu yorumundaki diğer sunucular, “Nasıl, bu sessiz kalmamız gereken bir şey değil.” Şancı, tepkisinde şöyle devam etti:

“Kocam da benden utanıyor”

“Ama kamuoyunun bunu bilmesine gerek yok. Polise gitsin. Duyurmazsın sonra düzeltirsin! Yayınlamayın ve 3 gün sonra kocam demeyin. sen dalı kes sen, “Sen dalı kesmiyorsun. Herkes kocamla kavga etmez mi? Kocam bana vurmuyor mu? Evet bana vurmuyor ama her evde var.”

TARTIM EĞİLİMİ

Ebru Şancı, eşiyle ilgili bu sözleriyle herkesi şaşırttı. Esin Övet ise Şancı’yı ikiye böldü. “Tartışmadan bahsetmişken… İyiymiş gibi konuşmayalım.” o cevapladı. eğer şarkıcı “Hayır, asla… Ama her evde olan bu. Kalkmakta o kadar da kötü değilsin demiyorum.” cevabını verdin. Sanji’nin açıklaması sosyal medyada da eleştirildi.

Ebru Şancı'dan Damla Ersubaşı'na: 1 numaradaki dalı kesmeyin

Ebru Şancı'dan Damla Ersubaşı'na: 2 numaralı dalı kesmeyin

Ebru Şancı'dan Damla Ersubaşı'na: 3 numaralı dalı kesmeyin

Ebru Şancı'dan Damla Ersubaşı'na: 4 numaralı dalı kesmeyin

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu