Magazin

Ebru Polat, aşı olmadığı için pişman

İki hafta önce koronavirüs testi pozitif çıkan Polat, virüsü yendikten sonra ilk kez ayrıldı.

Embro Polat aşı olmadığına pişman

Şarkıcı Ebru Polat, önceki gün Nişantaşı’nda sevgilisi Tolgahan Yıldız ile görüntülendi. Koronavirüsten kurtulan şarkıcı, hastalıktan sonra ilk kez dışarı çıktığını söyledi.

“1 HAFTALIK HASTANEDE YAŞIYORUM”

Polat, aşı yaptırmadığına pişman olduğunu söyledi. “Bir hafta hastanede kaldım. Allah tüm sağlık çalışanlarından razı olsun. Onlar sayesinde iyileştim. Allah düşmanıma bile bu hastalık vermesin. Çıkarmayacağım bile. Maskem” bundan böyle benim yüzümden.” dedi.

“Keşke işim bitseydi”

Güzel şarkıcı, kendi sözleriyle. “İğnelerden korktuğum için aşı olmadım, bu yüzden hastalığım çok zordu. Çok pişmanım. Keşke önceden aşı olsaydım.” o devam etti.

AŞI İLE ÇIKARILIR

Embro Polat aşı ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Herkesin aşı olması gerekiyor. Aşıya karşı olanlara yeniden düşünmelerini tavsiye ediyorum.” formda bitti.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat, koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

“GERÇEKTEN ÇOK İYİYİM”

“Bu kadar korunmama rağmen muhtemelen evime gelen bir arkadaşımın ihmali nedeniyle Covid-19 kaptım” dedi şarkıcı “Kendinizi koruduğunuz kadar, sosyal mesafeye dikkat etmiyorsanız ve maske takmıyorsanız ne yazık ki evinize gelen ziyaretçi aşı yaptırmışsa, koronavirüs de olsa maalesef yaptırmadım. anlamak. Ben çok üzgünüm. “ kelimeleri kullanmıştı.

Embro Polat aşı yaptırmadığına pişman oldu #1Embro Polat aşı yaptırmadığına pişman oldu 2.Embro Polat aşı yaptırmadığına pişman oldu #3Embro Polat aşı yaptırmadığına pişman oldu #4

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu