Spor

Duygun Yarsuvat son yolculuğuna uğurlandı

Eski Galatasaray Başkanı Dugun Yarsuvat, 84 yaşında veda etti.

Duygun Yarsuvat son yolculuğuna veda etti

25 Ekim 2014 – 23 Mayıs 2015 tarihleri ​​arasında Galatasaray Kulübü başkanlığını yürüten Türkiye’nin önde gelen ceza hukuku profesörlerinden Duygun Yarsuvat, tedavi gördüğü hastanede Cuma günü 84 yaşında hayatını kaybetti.

Yarsuvat, Levent Afet Giolal Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna çıkarıldı.

Gerçekleşen cenaze töreninde. Galatasaray’ın başkanı Duygun Yarsuvat’ın ailesi Burak Elmas, sarı-kırmızılı takımın eski teknik direktörü Ümit Davala, Ali Yüce, Köksal ünlü, Abdurrahim Albayrak, CHP Genel Başkanı Kemal KılBıçdaroİ, Metin Öztürk,

Duygun Yarsuvat son WATCH gezisine veda etti

Duygun Yarsuvat son yolculuğuna 1 numara veda ediyor

“GALATASARAY TOPLULUĞU ANLAŞMALARIMI İSTİYORUM”

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Abdurrahim Albayrak, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Duygusal başkanıma Allah’tan rahmet, kendisini alkışlarla uğurluyoruz. Seçimden iki gün önce beni aradı ve “Liste yapıyorum, size yazıyorum ama hayır diyemezsiniz,” dedi. şansın yok. “Sana yazıyorum. Hiçbir şey düşünmene katılmıyorum. İyi ki seni incitmemişim, iyi ki evet demişim. Beraber çalıştık. 4. yıldızı topladık, büyük emek. Biz yarattık. barış ve huzur içinde bir yönetim ve o yıl üç kupa.” Çok iş yaptık. Ondan çok şey öğrendim ve keşke bir dönem daha birlikte çalışsaydık. Çok, çok daha fazlasını öğrenme fırsatım olurdu ama işimin en huzurlu ve mutlu zamanlarından biri olduğunu söylemek isterim. Dört başkanımızla çalıştık, hepsi şampiyon ama Duygun başkanının bize gösterdiği bu hoşgörüyü, bu güzelliği, güler yüzü hiç unutmayacağım. üstüne yat. Huzur içinde yatsın. Ailesine, oğluna, torunlarına, yakınlarına ve tüm Galatasaray camiasına başsağlığı diliyorum. Tanrı seni korusun” dedi.

Duygun Yarsuvat 2 numaralı son yolculuğuna veda ediyor

“HUZUR İÇİNDE YATSIN”

Sarı-kırmızılı kulübün eski başkan adaylarından Metin Öztürk. “Duygun’un başkanı hepimiz için çok özeldi ama benim için ayrı bir özelliği var. Benim Galatasaray İş Adamları Derneği başkanlığım ve Duygun’un başkanlığı aynı zamandaydı. Çalışmaktan onur duydum. Hep birlikte çok üzgünüz, nur içinde yatsın, nur içinde yatsın, tüm Galatasaray taraftarları gibi kaldığı yerden, inşallah yönetimi, yönetim kurulu, üyeleri, taraftarları ve ekibiyle Galatasaray’ımızı daha iyi yerlere taşırız. cennet olsun” dedi.

Duygun Yarsuvat son yolculuğuna #3 veda etti

“BAŞI BİZİ SAĞLAR”

Eski Galatasaray yardımcı antrenörü Ümit Davala, “Galatasarayımıza teşekkür ediyorum. Dujigun’un başkanının oğlu Emre kardeşimiz uzun yıllar Allah’ım. Uzun yıllar birlikte geçirdik. Hayırlı işler dilerim. Başkanımız var” dedi. Çok büyük hizmetleri var. Onu çok iyi tanırım. Böyle günlerde olur böyle şeyler. Konuşmak zor ama şu var hayatta, Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Duygun Yarsuvat son yolculuğuna #4 çıktı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu